Już jest zwiastun filmu "Pitbull. Ostatni Pies"!

Zofia Nacewska
23.01.2018 20:59
Dorota 'Doda' Rabczewska w 'Pitbull. Ostatni Pies'

Dorota 'Doda' Rabczewska w 'Pitbull. Ostatni Pies' (https://www.facebook.com/pitbullostatnipies/)

Zwiastun filmu "Pitbull. Ostatni Pies" jest już w sieci. Jak będzie wyglądał kolejny film z serii "Pitbull" bez reżyserii Patryka Vegi?

Marcin Dorociński, Cezary Pazura i Doda – to oni pojawią się w nowym „Pitbullu”

Patryk Vega, którego Kobiety mafii” trafią do kin 22 lutego rozstał się z „Pitbullem” i projekt został przejęty przez Władysława Pasikowskiego (twórcy takich filmów jak „Psy” (1992) oraz „Jack Strong” (2014)). W „Ostatnim Psie” zobaczymy znanych nam aktorów, od początku związanych z serią, ale również zupełnie nowe twarze. W filmie pojawi się między innymi Cezary Pazura, ale prawdziwym zaskoczeniem jest to, że w produkcji ma swój udział również piosenkarka Dorota „Doda” Rabczewska. Po latach powróci do "Pitbulla" Marcin Dorociński jako Despero. Na ekranie, w rolach epizodycznych pojawią się: wokalistka Katarzyna Nosowska, a także bokser Artur Szpilka.

O czym będzie „Pitbull. Ostatni Pies”?

Po śmierci Skoczka – partnera Majamiego, policjanci z wydziału terroru rozpoczynają dochodzenie. Schwytanie sprawcy uważają nie tylko za swój obowiązek, ale przede wszystkim sprawę honoru. Jednak przez zmiany organizacyjne i zwolnienia, by móc stawić czoła gangsterom, do Warszawy zostają ściągnięci dodatkowi funkcjonariusze. W stolicy pojawiają się Despero, Metyl oraz Nielat (Quantico). Tymczasem w walce o dominację nad miastem, toczonej między gangami z Pruszkowa i Wołomina, pojawia się trzeci, znaczący gracz - Czarna Wdowa. Jak mówi i podkreśla sam reżyser – Władysław Pasikowski:

Nie imituję stylu mojego znakomitego poprzednika. Może stąd tytuł filmu "Pitbull. Ostatni pies". Niby gatunkowo pitbull, ale w szerszym znaczeniu jednak pies. O czym jest film? Jak zwykle o twardej przyjaźni, zasadach, tyrani złych ludzi i oczywiście o miłości.

"Pitbull. Ostatni pies" zwiastun można zobaczyć poniżej:

 

Premiera filmu „Pitbull. Ostatni Pies” Władysława Pasikowskiego już 15 marca. W oczekiwaniu na nią od 22 lutego w kinach będziemy mogli zobaczyć „Kobiety Mafii” w reżyserii Patryka Vegi.

Więcej o:
Zobacz także

POLECANE RADIA