Renata Kaczoruk w programie "Taniec z gwiazdami" - iskra, która rozbudziła konflikt Wojewódzki vs. Rozenek-Majdan

Zofia Nacewska
23.01.2018 13:15
Kuba Wojewódzki, Renata Kaczoruk, Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek-Majdan

Kuba Wojewódzki, Renata Kaczoruk, Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek-Majdan (https://web.facebook.com/KubaWojewodzkiKrolTVN/, https://web.facebook.com/renula/, https://web.facebook.com/MalgorzataRozenek/)

Komentarz Małgorzaty Rozenek-Majdan na temat udziału Renaty Kaczoruk w 8. edycji programu "Taniec z Gwiazdami" w rozmowie z Party nie pozostał bez odpowiedzi. Kuba Wojewódzki szybko zareagował wpisem na swoim Facebooku, w którym otwarcie mówi, że zabezpieczył SMS-y, które dostawał od "Perfekcyjnej Pani Domu" na początku ich znajomości.

Kuba Wojewódzki kontra Małgorzata Rozenek-Majdan – jak rozpoczęła się ta wojna?

Burza rozpoczęła się już dawno – na planie programu „Azja Express”. Wtedy prawie każda styczność Małgorzaty Rozenek- Majdan z Renatą Kaczoruk, kończyła się niewybrednymi komentarzami na temat partnerki Wojewódzkiego. Potem „Król TVN-u” udzielił wywiadu dla portalu playboy.pl, w którym powiedział, że Rozenek "weszła do show-biznesu jak do agencji towarzyskiej". Te słowa kosztowały go pozew, który miał zakończyć się, według magazynu „Flesz”, karą wysokości 30 tys. złotych, które showman miał przekazać na Fundację TVN „Nie jesteś sam”.

Małgorzata Rozenek-Majdan i jej kąśliwy komentarz, który rozpętał kolejną burzę

W trakcie rozmowy z Party, „Perfekcyjna Pani Domu” zasugerowała, że to, że Renata Kaczoruk weźmie udział „Tańcu z gwiazdami" to przejaw hipokryzji i niekonsekwencji. Odniosła się do wypowiedzi modelki, która podczas trwania programu „Azja Express” twierdziła, że wzięła w nim udział tylko dlatego, że chciała zwiedzić Azję, a sam świat show-biznesu, do którego należą Rozenek-Majdan i jej mąż uważa za wylęgarnie złych osób. Stwierdziła, że nie chce mieć z nim nic wspólnego i nie interesuje ją „parcie na szkło”.  Radosław Majdan wtedy dodał:

Jak się zaczęliśmy spotykać z Małgosią, to narzeczony Kaczoruk powiedział, że ja dzięki związkowi awansowałem do pierwszej ligi. Tak sobie myślę, że on dzięki swojemu związkowi, spadnie do drugiej ligi.

Kuba Wojewódzki nie pozostał dłużny

„Król TVN-u” odpowiedział parze we wpisie na Facebooku, w którym powiedział, że po miesiącu urlopu jest wypoczęty i chętny do kolejnych medialnych awantur. Dodał, że opinia Rozenek na temat jego partnerki – Renaty Korczuk jest nieuczciwa i niesprawiedliwa, a on sam jako miłośnik prawdy chce postawić kilka praw jasno:

Myślę, że będzie uczciwe i zgodne z prawdą poinformowanie opinii publicznej, że wyrok sądu w naszej sprawie został uchylony i ponownie wróci ona na wokandę. Teraz także z moim udziałem oraz udziałem moich świadków, a naszych wspólnych kolegów z TVN, którzy wniosą swoje zdanie na temat mojej opinii, iż – „Weszła Pani do show biznesu jak do agencji towarzyskiej.

Ponadto dodał, że zabezpieczył u swoich adwokatów smsy, które dostawał od Rozenek-Majdan na początku ich znajomości. Jak sam zaznaczył:

 Ich treść oraz zawarte tam propozycje, a wiedziała już Pani, że jestem w związku z moją obecną partnerką, a także moja na nie reakcja, dobrze pokażą opinii publicznej prawdziwe przyczyny Pani dzisiejszego stosunku zarówno do mnie jak i mojej partnerki.

Fragment postu Kuby Wojewódzkiego na FacebookuFragment postu Kuby Wojewódzkiego na Facebooku https://web.facebook.com/KubaWojewodzkiKrolTVN/

Małgorzata Rozenek-Majdan nie boi się ujawnienia wiadomości

Na profilu celebrytki kilkadziesiąt minut po pojawieniu się wypowiedzi Wojewódzkiego, pojawił się nowy wpis, w którym „Perfekcyjna Pani Domu” mówi, że nie boi się ujawnienia smsów. Zauważyła, że ich upublicznienie doprowadzi tylko do tego, że showman „wyjdzie na mężczyznę, który instrumentalne traktowanie kobiet – w tym również Pana partnerkę – ma opanowane do (ekhm…) perfekcji”. Rozenek zasugerowała również, że sama ma dostęp do wiadomości, które mogą ośmieszyć partnerkę Kuby Wojewódzkiego:

Chociaż… Bardziej obawiałabym się tego, że jedna była mężatka zgodzi się opublikować wymianę SMS-ów Bliskiej Panu Osoby z jej ówczesnym mężem. Nawet sama Jackie Collins nie wymyśliłaby aż tak pikantnej wymiany zdań. Gratuluję talentu pisarskiego Pana wybrance. Może to jest jej powołanie? Chociaż patrząc na to, co zrobiła z ich małżeństwem, można śmiało powiedzieć o jej dwóch zdolnościach.

Nie wiadomo jak dalej rozwinie się ta sytuacja i czy celebryci rzeczywiście zdecydują się na wzajemną publikację ośmieszającej ich korespondencji.

Zobacz także

POLECANE RADIA