Britney Spears ogłasza europejską trasę koncertową!

Sandra Zakrzewska
23.01.2018 13:19
Britney Spears zaatakowana na koncercie!

Britney Spears zaatakowana na koncercie! (www.instagram.com/britneyspears)

W sylwestrową noc na scenie Planet Hollywood w Las Vegas po raz ostatni wystąpiła Britney Spears. Teraz artystka rusza w trasę koncertową, która obejmie także Europę. Niestety księżniczka popu nie odwiedzi Polski.

Europejska część trasy koncertowej Britney Spears bez Polski

Kilka tygodni temu w mediach pojawiła się informacja, że Britney Spears wystąpi na festiwalu muzycznym Smukfest 2018 odbywającym się latem w Danii, co rozbudziło nadzieję na europejską trasę koncertową artystki. Spekulowano nawet, że Britney Spears pojawi się w Polsce, a dokładniej w Krakowie. Niestety informacje nie potwierdziły się. Artystka zapowiedziała trasę dodając post na swoje media społecznościowe, m.in. Instagram. W ramach europejskiego tournee odwiedzi Wielką Brytanię, Niemcy, Norwegię, Szwecję, Belgię oraz Irlandię.

Europejska część trasy "Piece Of Me" :

4 sierpnia – Brighton Pride Brighton, United Kingdom
6 sierpnia – Mercedes Benz Arena Berlin, Germany
8 sierpnia – Smukfest Skanderborg Denmark
10 sierpnia – Telenor Arena Oslo Norway
11 sierpnia – Goransson Arena Sandviken, Sweden
13 sierpnia – Sparkassenpark Mönchengladbach, Germany
15 sierpnia – Sportspaleis Antwerp, Belgium
17 sierpnia – Scarborough Open Air Theatre Scarborough, United Kingdom
18 sierpnia – Manchester Arena Manchester United Kingdom
20 sierpnia – 3 Arena Dublin Ireland
22 sierpnia – SSE Hydro Glasgow, United Kingdom
24 sierpnia – O2 Arena London United Kingdom

Przypomnijmy, że autorka takich hitów jak "...Baby One More Time" czy „Toxic” miała zagrać w Polsce swój pierwszy koncert latem 2009 roku na Torze Wyścigów Konnych na Służewcu. Niestety  z powodu konfliktu z organizatorem koncertu w Polsce, występ został odwołany. Do tej pory Britney Spears pojawiła w Polsce jedynie w 2014 roku z okazji otwarcia butiku Gatta w Złotych Tarasach, gdzie reklamowała swoją kolekcję bielizny.

 

Britney Spears i jej rezydentura w Las Vegas

Przez ostatnie cztery lata fani Britney Spears tłumnie przybywali do światowej stolicy hazardu aby oglądać występy artystki w ramach jest rezydentury Britney: Piece Of Me. Podczas starannie przygotowanego show fani mogli usłyszeć m.in. takie hity jak "...Baby One More Time", „Toxic” czy „Oops!... I Did It Again”. 31 grudnia 2017 roku Britney Spears zagrała w Planet Hollywood w Las Vegas po raz ostatni.

 

Jednak Britney Spears w 2017 roku bynajmniej nie pożegnała się z Las Vegas na zawsze. Artystka podpisała już kontrakt na nową rezydenturę w Las Vegas, która rozpocznie się w 2019 roku. Wokalistka nie wróci jednak do Planet Hollywood – zamiast tego będzie występować w The Park Theater w hotelu Monte Carlo. W tym samym hotelu obejrzeć będzie można również show Lady Gagi, która zagra tam 74 koncerty.

Więcej o:
Zobacz także

POLECANE RADIA