Ed Sheeran myśli o zakończeniu kariery?

Sandra Zakrzewska
23.01.2018 08:58
Ed Sheeran i Jools Holland w utworze 'Layla'

Ed Sheeran i Jools Holland w utworze 'Layla' (youtube.com)

Ed Sheeran, brytyjski muzyk, planuje poświęcić się rodzinie. Wokalista niedawno ogłosił zaręczyny, a teraz przyznał, że zakończy karierę, gdy będzie miał dzieci. Co na to jego fani?

Ed Sheeran o zaręczynach ze swoją partnerką Cherry Seaborn poinformował oficjalnie na Instagramie.

 Zaręczyłem się tuż przed Nowym Rokiem" - napisał Sheeran w mediach społecznościowych. "Jesteśmy bardzo szczęśliwi i zakochani, nasze koty również są podekscytowane - napisał muzyk

Brytyjczyk zdradził niepokojące informacje w wywiadzie z The Daily Star. Podczas rozmowy wyjawił, że zakończy karierę wtedy, gdy zdecyduje się na założenie rodziny.

 Przestanę być piosenkarzem, gdy tylko zostanę ojcem. Bycie ojcem to jedno z najważniejszych życzeń, a kiedy się spełni, skupię się tylko na wychowywaniu dzieci, a nie na muzyce. Jeśli będziesz miał dzieci, twoje życiowe ambicje się zmienią. Ja w planach mam bycie dobrym ojcem. Szczerze mówiąc, moja ambicja ciągle maleje, ponieważ osiągnąłem znacznie więcej, niż myślałem. Nie wiem już, co robić dalej w swojej karierze. Czuję, że kiedy gram na stadionie, nie mogę zagrać już większego koncertu niż ten. Sprzedać 15 milionów albumów? Co robisz na swoim następnym krążku? 

Najnowsza płyta Eda Sheerana zatytułowana "Divide" to zbiór hitów takich jak : "Castle On the Hill", "Shape Of You" czy "Galway girl". Wszystkie przeboje będziemy mogli usłyszeć na żywo 11 i 12 sierpnia 2018 roku, wtedy właśnie Ed Sheeran pojawi się w Polsce. Artysta zagra na PGE Narodowym w Warszawie. Bilety na oba występy sprzedały się błyskawicznie co świadczy o ogromnym zainteresowaniu.

 
Więcej o:
Zobacz także

POLECANE RADIA