Koszmarny makijaż. Zobacz, jak robaki zastępują zwykłe kosmetyki!

Małgorzata Sawa
23.01.2018 09:09
Koszmarny makijaż. Zobacz, jak robaki zastępują zwykłe kosmetyki!

Koszmarny makijaż. Zobacz, jak robaki zastępują zwykłe kosmetyki! (((Instagram, butterflyjasmine49))

Ta moda stawia na stuprocentową naturalność. Zapomnij o drogich kosmetykach i produktach, które ciężko dostać w drogerii. Szukasz inspiracji na karnawał?! Zobacz Insect Eye Art Tutorial!

Wydaje się, że ten makijaż może uciec ci sprzed nosa - dosłownie! I nie chodzi tu o to, że Jasmine Ahumada, która wykonuje ten makijaż, ma tak wiele klientek i być może zabraknie dla ciebie terminu... Głównym powodem tego są ''kosmetyki'', z jakich wykonuje ten zaskakujący make-up. Ta kobieta nie boi się owadów, ona z nim pracuje!

Insect Eye Art Tutorial - makijaż, o którym nie da się zapomnieć!

Dla niektórych kobiet to może być koszmar, ale nie dla Jasmine! Jej makijaż najlepiej określają słowo: kontrowersja. Ta wizażystka do jego wykonania używa martwych owadów. Kobieta zamieszcza na YouTube i Instagramie swoje tutoriale, w których pokazuje, jak wykonać  Insect Eye Art. Po swoje produkty do wykonania tego makijażu, zamiast do drogerii, udaje się do sklepu zoologicznego. Tam odbiera spreparowane owady. Ewentualnie, znajduje je sama - czyli na tym dość oryginalnym wizerunku można też zaoszczędzić. Niestety ta moda może się w wielu przypadkach nie sprawdzić... By dumnie prezentować Insect Eye Art, musisz się nie bać owadów. W innym wypadku zamiast pięknego i nieskazitelnego wyglądu uzyskasz niepożądany efekt. Pomyśl, kto umówi się z kobietą, która ma wypisany strach na twarzy?!

Kocham te spojrzenia. To jest tak piękne i inspirowana naturą. Kocham, jak wyrażasz siebie poprzez swój wygląd. Wspaniałe! - zachwala jedna z kobiet

Owady i makijaż. Nowa moda - dla kogo?!

Ten trend z pewnością przypadnie do gustu kobietom, które nie boją się niczego. Panie, które chcą, by ich zamiłowanie do natury  było wypisane na twarzy, spokojnie mogą wybrać właśnie ten styl!

Gnijąca panna młodaGnijąca panna młoda (2005)

Co pomyśli otoczenie, o takiej miłośniczce Insect Eye Art?! W każdym przypadku spotykamy plusy i minusy pewnych kwestii - tu nie jest inaczej! Jedni powiedzą, że kobieta z takim makijażem jest naturalna,sumienna i pracowita - jak mrówka. Ale mogą się też znaleźć słowa pogardy, możesz usłyszeć, że jesteś panienką, która ma wiecznie muchy w nosie i ciężko cię zadowolić. Na złe komentarze na temat twojego nowego wizerunku nie ma złotej rady. Przecież nie od dziś wiadomo, że jeśli ktoś się wyróżnia z otoczenia, to ludzie lgną jak pszczoły do miodu, by to jak najszybciej skomentować swoim kąśliwym zdaniem. Nawet, kiedy zaleje cię fala jadu, nie waż się tylko zalewać robaka - upijanie się, by zapomnieć o smutku, nie ma sensu!

 

Więcej zdjęć z Insect Eye Art Tutorial na koncie butterflyjasmine49 możesz znaleźć TUTAJ!

Zobacz także

POLECANE RADIA