Kolejny hit w The Voice Kids. Ta dziewczyna ma prawdziwy talent [WIDEO]

Kinga Dereniowska
22.01.2018 23:22
Jurorzy 'The Voice Kids' - Baron, Edyta Górniak, Tomson i Dawid Kwiatkowski

Jurorzy 'The Voice Kids' - Baron, Edyta Górniak, Tomson i Dawid Kwiatkowski (https://www.instagram.com/thevoicekidstvp/)

Do tego programu przychodzi wiele utalentowanych dzieci. Dlaczego występ 14-letniej Marceliny Szlachcic wzbudził takie emocje wśród jurorów "The Voice Kids"?

Dawid Kwiatkowski, Edyta Górniak oraz Tomson i Baron nie odwracają swoich foteli przy każdym zawodniku. Choć to niełatwe, bo dzieciaki śpiewają fenomenalnie. Czasem swoje fotele odwracają praktycznie w ostatnim momencie utworu, przyprawiając nas o zawał serca. Ale w tym konkretnym wypadku fotele odwróciły się jeszcze przed refrenem! 

Marcelina Szlachcic zdobywa jurorów polską piosenką 

Marcelina na etapie przesłuchań w ciemno postawiła na piosenkę w języku polskim. Wiele dzieciaków stawia w programie na anglojęzyczny repertuar. Utalentowana dziewczynka serca jurorów zdobyła śpiewając utwór „Kaktus” , którego autorką jest Bovska. W przypadku popularnej wokalistki, ta piosenka była początkiem jej muzycznej kariery. Czy podobnie będzie w przypadku Marceliny Szlachcic?

 

Do czyjej drużyny dołączyła utalentowana wokalistka?

Dawid Kwiatkowski talent dziewczynki wyczuł już praktycznie po pierwszych dźwiękach. W ślad za nim odwrócili się członkowie zespołu Afromental, a na końcu dołączyła do nich Edyta Górniak. Rezolutna 14-latka wybrała drużynę Dawida, dostając od niego czerwoną apaszkę. Młodemu wokaliście tak bardzo zależało na talencie Marcelinki, że aż padł przed nią na kolana!

"The Voice Kids" po raz pierwszy w Polsce

"The Voice Kids" to muzyczny talent-show, obecny już w ponad 30 krajach na świecie, między innymi w Brazylii, USA czy Wielkiej Brytanii. Polska premiera programu miała miejsce 1 stycznia, „The Voice Kids” pokazywany jest przez TVP2. W pierwszym etapie programu wykonawcy w wieku 8-15 lat starają się przekonać do siebie trenerów, by wzięli ich pod swoje skrzydła. Zasady programu są podobne do "The Voice of Poland". Główną nagrodą w programie jest stypendium i wydanie singla w wytwórni Universal Music Polska. Zwycięzca zostanie wybrany w głosowaniu SMS.

 
Zobacz także

POLECANE RADIA