Popek komentuje udział w "Tańcu z gwiazdami": "Wygram ten program!"

Kinga Dereniowska
22.01.2018 22:13
Popek

Popek (https://www.facebook.com/pg/PopekMonster/photos/)

Jako że prezesi telewizji ze zgrozą obserwują malejące słupki oglądalności na rzecz wszechobecnego Internetu, podejmują coraz... ryzykowniejsze wybory. I tak, gwiazda Internetu, autor wielu ambitnych piosenek, raper i zawodnik MMA zostanie tancerzem!

Popek królem parkietu, zamiast królem Albanii

I chociaż wszyscy myśleli, że to jakiś przedwczesny primaaprilisowy żart lub kolejny prank Wardęgi, okazuje się iż Paweł Ryszard Mikołajuw wbije się w garnitur i zatańczy walca. On sam obiecuje, że na pewno zobaczymy go w latynoamerykańskim tańcu towarzyskim. 

Pozdrawiam z Jamajki! Już ogłosili, więc mogę powiedzieć. Biorę udział w "Tańcu z gwiazdami". Będzie cza-cza-cza!

To wszystko radośnie zakomunikował raper na filmiku na Instagramie. Ciekawe ile widzek, po tej edycji Tańca z Gwiazdami, sięgnie po jego płytę „Król Albanii”?

Pewny swego w "Dancing with the Stars: Taniec z Gwiazdami"

Popek jest też pewny swojej wygranej. Zdradza również, ile czasu będzie spędzał na sali treningowej. Wygląda na to, że ostro zabiera się do pracy.

Wygram ten program, a robię to z dwóch powodów: żeby polecieć w kosmos, i wygrać ten program, i utrzymać dobrą formę do następnej walki, bo z tego co widziałem, będę tańczył sześć godzin dziennie. Wygram ten program śpiewająco, pozdrawiam was wszystkich!

Te sześć godzin dziennie, raper o nietuzinkowym wizerunku, trenował będzie prawdopodobnie pod okiem Agnieszki Kaczorowskiej, znanej nam wszystkim jako Bożenka z serialu "Klan". Czy drobna blondynka da sobie radę z potężnym i niepokornym Popkiem?

Izabela M. – "Taniec z Gwiazdami" to nie taki grzeczny program jak nam się wydawało

Piątkowa rozrywka dla babć, to prawdopodobnie tylko przykrywka. Najciekawsze rzeczy dzieją się za kulisami programu. Izabela M. za dnia uczyła tanecznych wygibasów Michała Milowicza, a wieczorem działała w zorganizowanej grupie przestępczej! Taki właśnie zarzut postawiła jej prokuratura. Miała wyłudzać pieniądze nie „na wnuczka” ale „na funkcjonariusza”! Jej ofiarami nie były też babcie i dziadkowie a Chińskiej Republiki Ludowej. Podobno cwaniara mogła wyłudzić nawet milion… Euro!

Z niecierpliwością czekamy na kolejne skandale w programie "Dancing with The Stars: Taniec z Gwiazdami". Nie zawiedźcie nas!

Zobacz także

POLECANE RADIA