Snoop Dogg w roli trenera futbolu. Netflix zapowiada dokument z udziałem artysty!

Małgorzata Sawa
22.01.2018 16:45
Snoop Dogg

Snoop Dogg (Snoop Dogg/facebook.com)

Znana gwiazda sceny muzycznej nie pracuje nad nową płytą. Tym razem słynny Snoop Dogg będzie szkolił młode gwiazdy futbolu. Sprawdź, kiedy będzie można zobaczyć artystę w nowej roli!

To, że Snoop Dogg, a właściwie Calvin Cordozar Broadus Junior, bo tak naprawdę nazywa się gwiazdor, jest miłośnikiem nie tylko dobrej muzyki wiem już od dawna... W 2012 roku raper zakupił część udziałów w zespole Los Angeles Riderettes. Muzyk jest  licencjonowanym trenerem futbolu amerykańskiego.

W moim życiu chodzi o dawanie innym szansy. Nie osiągnąłbym sukcesu, gdyby ktoś kiedyś nie dał mi szansy. Teraz ja chcę dawać ludziom okazje, żeby osiągnęli sukces - mówił  Snoop w jednym z wywiadów, przy okazji swojej wizyty w Polsce

Trener - rola dla Netflixa

Jedna ze złotych rad Snoop Dogga mówi, by inwestować w to, co znasz. Muzyk przez lata poznawał tajemnice futbolu amerykańskiego. Jego historia przedstawiona w dokumencie nie będzie jedynie kreacją stworzoną w błyskawicznym tempie pod publikę. Dokument zatytułowany "Coach Snoop" przedstawiający słynnego artystę w roli trenera futbolu, składa się z 8 odcinków. Snoop Dogg będzie szkolić nastolatków grających w Snoop Youth Football League. W sieci pojawiła się już zapowiedź dokumentu z udziałem amerykańskiej gwiazdy.

- Zdradzę wam jedną prawdę na temat życia. W życiu częściej będziecie przegrywać niż wygrywać. Ale czy będziecie się poddawać? - mówi znany muzyk
 

Raper w krótkim nagraniu podkreśla również znaczenie muzyki w jego życiu, Snoop uważa, że to właśnie ona dała mu moc do tworzenia futbolu. Premiera pierwszego odcinka dokumentu pt."Coach Snoop" odbędzie się już 2 lutego 2018 roku.

Snoop Dogg daje szansę nie tylko sportowcom...

W 2012 roku znany raper dał szansę na pokazanie swojej twórczości szerszemu gronu odbiorców, naszej polskiej artystce, Izie Lach. Wokalistka wygrała konkurs na remix piosenki Snoop Dogga zatytułowanej ''Set It Off''. Finalnie, współpraca z raperem zakończyła się wydaniem albumu ''Off the Wire''. Krążek zawierający 11 kawałków, głównie w języku angielskim została udostępniony w serwisie BandCamp.

Iza Lach ze Snoop DoggiemIza Lach ze Snoop Doggiem facebook.com/IzaLachMusic

Snoop to człowiek, który jest zakochany w tym, co robi i potrafi czerpać z tego jak największą satysfakcję. Zawsze lubiłam u niego to, że po tylu latach potrafi też mieć dystans do pewnych spraw i sytuacji. Umie przyjść na koncert z totalnym luzem, ale jednocześnie stara się, żeby ten koncert był naprawdę dopracowany w każdym calu - mówiła Iza Lach podczas jednej z rozmów na temat współpracy ze znanym raperem.
 

Czy wy też nie możecie się już doczekać pierwszego odcinka dokumentu "Coach Snoop"?!

Zobacz także

POLECANE RADIA