Shakira wreszcie ogłosiła daty koncertów z ''El Dorado Tour''!

Małgorzata Sawa
22.01.2018 14:33
Shakira w Vanity Fair Italia

Shakira w Vanity Fair Italia (instagram.com/portalshakira/)

Odwołane koncerty, poważne problemy ze zdrowiem i plotki o rozstaniu z Gerardem Pique - na szczęście to już przeszłość. Kolumbijska piękność zapowiada powrót na scenę. Sprawdź, gdzie w najbliższych miesiącach wystąpi Shakira!

Ostatnie miesiące dla znanej piosenkarki z pewnością nie były pasmem sukcesów... Artystka ciągle walczyła z urazem strun głosowych. Gwiazda była zmuszona do tego, by po raz kolejny przełożyć swoje koncerty! Jesienią piosenkarka odwołała swoją całą trasę koncertową. Na początku tego roku Shakira miała jednak wrócić do koncertowania, niestety jej stan zdrowia jeszcze na to nie powalał... Dziś już wiemy, kiedy odbędzie się pierwszy tegoroczny koncert z jej trasy ''El Dorado Tour'' po Europie!

 

El Dorado Tour - powrót na scenę!

Na ten moment czekało wielu fanów słynnej wokalistki. W poprzednim roku artystka wydała swój kolejny album, krążek zatytułowany "El Dorado" zebrał wiele pozytywnych recenzji. Wszystko wskazywało, że gwiazda jest w świetnej formie. Wielu fanów nawet nie dowierzało, że Shakira skończyła w 2017 roku czterdzieści lat. Niesety prawda wyglądała zupełnie inaczej... Piosenkarka ze względu na chorobę była zmuszona ciągle przekładać trasę, która miała promować jej ostatni krążek.

Przykro mi z powodu was wszystkich, którzy planowaliście z wyprzedzeniem przyjazd na koncerty i tych, którzy byli tak cierpliwi, gdy potrzebowałam czasu, by z lekarzami ustalić najlepszy sposób działania. Na szczęście z ulgą mogę wam powiedzieć, że wrócę w czerwcu 2018 r. z moją trasą koncertową El Dorado w Europie - podkreślała wokalistka

Na szczęście zły stan zdrowia to już przeszłość, Shakira wraca do gry! Dodatkowo, gwiazda przygotowała niespodziankę dla swoich fanów. Wokalistka zagra trzy dodatkowe koncerty w Europie.

Trasa ''El Dorado Tour'' na pewno sprawi fanom artystki wiele radości!

Shakira. Miłość i inne nieszczęścia...

Plotki, plotki i jeszcze raz plotki - oczywiście to część życia wielu znanych gwiazd! Ale portale plotkarskie mimo złego samopoczucia Shakiry, wciąż nie dają jej chwili spokoju... Wiadomości na temat związku Shakiry i Gerarda Pique wracają jak bumerang. Czy ich szczęście to już przeszłość?! O kryzysie w związku jednej z najsłynniejszych par show-biznesu mówiło się już naprawdę na poważnie. Do tego, para coraz rzadziej była widywana razem publicznie. Nie udzielali też często razem wywiadów i nie lubili chwalić się swoim prywatnym życiem, co jeszcze bardziej świadczyło o tym, że być może swoje rozstanie postanowili również przemilczeć. Na szczęście te plotki o kryzysie w związku znanej pary zakończyła jedna fotografia. Gerarda Pique, znany piłkarz podzielił się ich wspólnym zdjęciem.

Czy wy też żałujecie, że Shakira w ramach trasy ''El Dorado Tour''  nie odwiedzi Polski?!

Zobacz także

POLECANE RADIA