Harry Styles zostanie kolejnym agentem 007?!

Małgorzata Sawa
22.01.2018 12:06
Britain Dunkirk World Premiere

Britain Dunkirk World Premiere (Joel Ryan / Joel Ryan/Invision/AP)

Brytyjski muzyk, który kiedyś należał do grupy One Direction, znalazł się na liście potencjalnych kandydatów do roli Jamesa Bonda. Wokalista ma już za sobą debiut w filmowym świecie. Czy to możliwe, że Harry Styles zostanie nowym agentem 007?!

O tym, że Harry Styles skradł serca fanek swoimi piosenkami wie już wiele osób... Ale czy wokalista, który zdobył sławę, dzięki zespołowi One Direction, będzie w stanie  się odnaleźć w roli agenta 007?! Co prawda, Harry ma już na koncie udany debiut aktorski. Wokalista wystąpił w filmie "Dunkierka", w reżyserii Christophera Nolana. Czy zdolności aktorskie, jakie zaprezentował muzyk były aż tak imponujące, by zostać kolejnym znanym agentem?!

Harry mógłby to zrobić. Jeśli chcą postawić na młodszego Bonda, dlaczego nie?!On ma wszystko, czego potrzeba - podkreślił Lee Smith, montażysta filmowy, który współpracował przy "Spectre".

Nad najnowszą częścią przygód znanego szpiega pracują: Michael G. Wilson i Barbara Broccoli. Nowa produkcja o słynnym agencie powstanie na podstawie książki "Never Dream Of Dying", autorstwa Raymonda Bensona. Historia będzie opowiadać o romansie agenta 007 z filmową gwiazdą. W kolejnej odsłonie przygód znanego szpiega z pewnością nie zabraknie emocji, mąż nowej ukochanej Bonda, będzie powiązany z kryminalną organizacją, The Union.

Daniel CraigDaniel Craig East News

 Po raz ostatni  w rolę Agenta 007 wcieli się Daniel Craig. Podobno film ma nosić tytuł "Shatterhand". Udział  w produkcji potwierdzili również: Naomie Harris, Ben Whishaw oraz Rory Kinnear.

 

Czy uważacie, że Harry Styles mógłby poradzić sobie w przyszłości z tak kultową rolą?!

Zobacz także

POLECANE RADIA