Marina wzięła udział w nowym projekcie! Co tym razem zrobiła znana piosenkarka?!

Małgorzata Sawa
22.01.2018 08:21
Źródło: www.instagram.com/marina_official

Źródło: www.instagram.com/marina_official (Źródło: www.instagram.com/marina_official)

Jesienią 2017 roku piosenkarka wydała swój długo wyczekiwany album zatytułowany ''On My Way''. Niedawno Marina zaangażowała się w nowy projekt. Czym tym razem zajęła się znana wokalistka?!

W poprzednim roku Marina Łuczenko-Szczęsna została jurorką konkursu zatytułowanego ''Mistrz Makijażu'', który był organizowanego przez program ''Dzień dobry TVN'' oraz sieć znanych drogerii Rossmann. Niedawno żona Wojciecha Szczęsnego dołączyła do kolejnego, nowego projektu związanego z urodą. Marina powiększyła grono ambasadorek znanej marki kosmetycznej, Wibo! Warto przypomnieć, że firma Wibo jest już reklamowana przez Weronikę Książkiewicz oraz Natalia Siwiec.

Na stronie znanej mark zostały już opublikowane zdjęcia z sesji promującej kosmetyki przez znaną piosenkarkę.

Ale ona jest piękna!
Przedostatnie chętnie zobaczę po postprodukcji. Zapowiada się super
Jaki podkład ma na sobie Marina? - zachwalają i dopytują kobiety.

Ale pojawiły się też opinie, w których fanki kosmetyków wątpią, że Marina może używać produktów marki Wibo, z którą od niedawna rozpoczęła współpracę...

Już ją widzę buszującą w rosmannie, jakie to realne - pisze jedna z niedowierzających kobiet

Marina dla WIBOMarina dla WIBO materiały prasowe WIBO

Marina to polska autorka tekstów oraz wokalistka. Sławę przyniósł jej udział w serialu ''39 i pół'', gdzie wcieliła się w rolę Amandy. Jej debiutancki album zatytułowany ''Hard Beat'' został wydany 5 listopada 2011 roku, singlem promującym krążek był m.in. utwór ''Electric Bass''. Piosenkarka jest żoną znanego bramkarza, Wojciecha Szczęsnego, ślub pary odbył się 21 maja 2016 roku. Jesienią 2017 roku piosenkarka wydała swój kolejny album, krążek nosił nazwę ''On My Way''.

 
Zobacz także

POLECANE RADIA