Ed Sheeran zaręczony! Kim jest ta szcześciara?

Kinga Dereniowska
22.01.2018 08:12
Ed Sheeran i jego szczęśliwa narzeczona

Ed Sheeran i jego szczęśliwa narzeczona (https://acebook.com/pg/EdSheeranMusic/photos/)

Autor wielkiego hitu "Shape of You" poprosił o rękę swoją długoletnią dziewczynę Cherry Seaborn. Tym samym łamiąc serca fankom na całym świecie.

Oczywiście, skoro to Ed Sheeran więc cała historia jest bardzo romantyczna. Ze swoją  narzeczoną poznał się jeszcze w szkole średniej. Ale dopiero od lipca 2015 roku zostali oficjalnie parą. We wspólnym życiu nie przeszkodziła im ani ogromna popularność Eda, ani rzesze jego fanek. Nie zachłysnął się popularnością, czy życiem w show biznesie. O swoich życiowych planach poinformował fanów na Instagramie, zamieszczając słodkie zdjęcie zrobione Polaroidem. Sheeran całuje na nim Cherry, a ta wygląda na wniebowziętą. Pod zdjęciem napisał krótko:

Zostałem narzeczonym krótko przed nowym rokiem. Jesteśmy bardzo szczęśliwi i zakochani a nasze koty są zachwycone.

Związek Eda i Cherry rozkwitł w pełni w 2016 roku. Wokalista wziął wtedy trochę wolnego od bycia w ciągłym blasku reflektorów. Wcześniej koncertował praktycznie cały czas. O tym, że myśli o swojej dziewczynie bardzo poważnie, mogliśmy dowiedzieć się już w marcu poprzedniego roku. Sheeran zwierzył się, w programie Good Morning Britain, że marzy mu się... ojcostwo!

Myślę, że zdecydowanie mógłbym mieć dzieci, zdecydowanie kocham wszystkie dzieci na świecie, ale nie chcę mieć ich teraz.

Ed Sheeran wcześniej długo randkował z Athiną Andrelos. Para jednak rozstała się w 2014 roku. Przez jakiś czas był też kojarzony z piosenkarką Niną Nesbitt.

Edowi gratulujemy i od razu pytamy: czy Taylor Swift będzie druhną?

 
Więcej o:
Zobacz także

POLECANE RADIA