Katy Perry ucina spekulacje o swojej operacji

Kinga Dereniowska
22.01.2018 07:33
Katy Perry

Katy Perry (https://www.facebook.com/pg/katyperry)

Gwiazdy w wielu przypadkach wyglądają zupełnie inaczej niż w początkach swoich karier. Jedne zawdzięczają to specjalnej diecie a inne operacją plastycznym. Katy Perry zapiera się, że nigdy nie poszła pod nóż.

Autorka hitu “Swish Swish” zmienia swój wizerunek praktycznie przy każdej kolejnej płycie. Metamorfoz się nie bała i chętnie zmieniała choćby kolor włosów. Jednakże Katy przysięga, że nigdy nie korzystała z dobrodziejstwa chirurgii plastycznej. Skorzystała jednak z innych drobnych zabiegów. Jednak nieinwazyjnych.

Nigdy nie miałam żadnej (operacji). Zrobiłam laser i miałam zastrzyki z wypełniaczem pod oczy – co polecam każdemu, kto chce pozbyć się cieni – ale wszystkie moje walory są prawdziwe.

I chociaż ona nigdy nie zdecydowała się na pomoc chirurga, Perry radzi innym kobietom, żeby nie bały się poprawiać swojego ciała. Jeśli tylko będą robić to dla siebie i swojego szczęścia.

Oczywiście, zawsze bądź autentyczny – ale jeśli ktoś chce operacji nosa, by poczuć się lepiej i pokocha swój profil bardziej, to totalny powód aby to zrobić!

Czy rzeczywiście operacje plastyczne są dobrym pomysłem?

 
Zobacz także

POLECANE RADIA