Mama Justina Biebiera staje murem za swoim synem. Znowu narozrabiał?

Kinga Dereniowska
22.01.2018 07:52
Jak widać, Justin Bieber, nie jest idealnym zięciem dla swojej przyszłej teściowej....

Jak widać, Justin Bieber, nie jest idealnym zięciem dla swojej przyszłej teściowej.... (https://web.facebook.com/JustinBieber/photos)

Matka Justina Biebiera broni swojego syna, po tym jak Mandy Teefey publicznie przyznała, że nie jest zadowolona, iż jej córka znowu spotyka się z autorem hitu "Baby".

Gomez i Bieber to jeden z największych miłosnych powrotów minionego roku. Para wróciła do siebie w szokująco krótkim czasie, po tym jak Selena zerwała z swoją ówczesną miłością – The Weekendem.

Ani Selena Gozmez, ani Justin Bieber nie pokusili się o skomentowanie wypowiedzi pani Teefey. Języka za zębami, natomiast nie trzymała Pattie Mallette. Na swoim instagramie napisała jak bardzo dumna jest ze swojego syna.  Cały, bardzo emocjonalny wpis, znalazł się pod uroczym zdjęciem matki i syna.

Podziwiam twój charakter i uczciwość. Dojrzewasz pięknie i rozsądnie przez te lata. Jesteś tak zabawny, że śmieję się głośno, kiedy jestem sama, przypominając  coś, co powiedziałeś lub zrobiłeś. Twoje serce jest złote, kocham cię na księżyc i z powrotem...

I chociaż Pattie nie odniosła się wprost do słów mamy Seleny, wsparcie które okazała synowi pokazuje, że w pełni akceptuje jego wybory. A dla wokalisty jest to szczególnie ważne w obecnej sytuacji. 

Niespełna cztery lata temu stosunki między tą dwójką bardzo się pogorszyły. Wszyscy pamiętamy problemy z prawem młodego piosenkarza. Justin oddalił się od Pattie, bo nie mógł znieść myśli, że ukochana matka jest nim… rozczarowana.

Pattie Mallette samotnie wychowywała małego Justina. Była też jego menagerem przez pierwsze dni kariery, do czasu aż na jego nagranie na Youtubie natrafił producent Scooter Braun.

Zobacz także

POLECANE RADIA