Camila Cabello i jej "Havana" na dziecięcych instrumentach w programie "The Tonight Show Starring Jimmy Fallon"

Sandra Zakrzewska
19.01.2018 20:27
Camila Cabello

Camila Cabello (https://www.facebook.com/camilacabello/)

Camila Cabello była gościem programu "The Tonight Show Starring Jimmy Fallon". Artystka razem z zespołem The Roots i samym prowadzącym wykonała swój największy przebój "Havana" za pomocą instrumentów dla dzieci.

Camila Cabello przy akompaniamencie szkolnych instrumentów

Camila Cabello promuje obecnie wydaną 12 stycznia 2018 roku debiutancką płytę „Camila”. W związku z tym gościła u Jimmy'ego Fallona. W programie zaśpiewała swój aktualnie największy hit "Havana". Muzycy z The Roots przygrywali artystce przy pomocy szkolnych instrumentów muzycznych.

 

"Havana" przepustką do wielkiej kariery

Camila Cabello to młoda, amerykańska piosenkarka, która popularność zdobyła występując z grupą Fifth Harmony. Urodziła się w Hawanie, skąd, będąc jeszcze dzieckiem, przeniosła się do Meksyku,a później na Florydę. Prawdziwą furtką do kariery, okazał się dla niej udział w programie telewizyjnym "X-Factor". Kiedy odpadła z programu, jurorzy zaproponowali jej oraz czterem innym uczestniczkom stworzenie zespołu. Dziewczyny się zgodziły i właśnie tak powstała popularna później grupa Fifth Harmony. Jeszcze większą karierę zrobiła jednak występując solo. Jej singiel zatytułowany ''Havana'', przy którym współpracowała z raperem Young'iem Thug'iem, stał się jednym z największych hitów 2017 roku.

 

12 stycznia 2018 roku odbyła się premiera nowej płyty Camili Cabello zatytułowanej "Camila". Album zadebiutował w ponad 100 krajach na 1 miejscu w rankingu iTunes. Warto przypomnieć, że Camila Cabello tuż przed premierą swojego debiutanckiego albumu dogoniła między innymi Taylor SwiftKaty Perry i Keshę w liczbie tygodni, które jej singiel “Havana” spędził na szczycie notowania światowej listy Billboard. “Havana” jest najdłużej królującą piosenka wykonywaną przez kobietę od blisko 5 lat. Ostatnią piosenką, która tak długi czas spędziła na szczycie był utwór “I Knew You Were Trouble” Taylor Swift.

Zobacz także

POLECANE RADIA