Nokia zaskoczy nas w 2018 roku

Gabriela Polak
19.01.2018 17:00
Nokia 9 (koncept telefonu)

Nokia 9 (koncept telefonu) (fot. Phone Designer/facebook.com/PhoneDesigner/)

Już pod koniec lutego w Barcelonie rozpoczną się targi MWC. Nokia zapowiada "nowość, jakiej świat nie widział". Co to oznacza?

Choć do targów pozostało sporo czasu, to już dziś najwięksi producenci telefonów komórkowych starają się zwrócić swoją uwagę i przykuć zainteresowanie coraz to nowszymi pomysłami. Nie inaczej jest z Nokią, która właśnie ostrzega przed "czymś niesamowitym". Same słowa niewiele pozwalają wywnioskować, jednak - według niepotwierdzonych informacji - mają one dotyczyć modelu Nokia 9.

Premiera telefonu Nokia 9?

Jeśli chodzi o telefon Nokia 9 premiera smartfona wydaje się być najbardziej prawdopodobną w trakcie targów MWC. To jednak nie jest informacja oficjalna, a sam producent nie ma zamiaru przedwcześnie uchylić rąbka tajemnicy. O samej specyfikacji telefonu Nokia 9 również nie wiemy zbyt wiele. Wszelkie informacje są nieoficjalne.

Nokia nabiera wody w usta...

Podobnie jak w trakcie targów w zeszłym roku, Nokia z całą pewnością zaskoczy wszystkich zainteresowanych. Poprzednio, marka zaprezentowała kilka modeli, które spotkały się z dużym entuzjazmem, a źródła zachodnie oraz specjaliści twierdzą, iż na przełomie lutego i marca bieżącego roku będzie dokładnie tak samo. Zapewne firma ujawni nie tylko jeden, a kilka modeli. Wśród nich wymienia się Nokię 4, Nokię 6 z obecnego roku, Nokię 7, Nokię 8 oraz wspomniany model Nokii 9

 

Fińska marka dochowa tajemnicy?

W kwestii telefonu Nokia 9 premiera może być całkiem prawdopodobna, jednak - póki co - fińska marka skutecznie stara się trzymać w tajemnicy wszystkie informacje. Pozostaje więc czekać na rozpoczęcie targów i cierpliwie wyczekiwać "niesamowitej" niespodzianki, jaką szykuje dla nas Nokia.

Targi MWC pełne niespodzianek

Na targi MWC 2018 przygotowuje się jednak nie tylko fińska marka. Tempa nie zwalnia między innymi Sony oraz Samsung. Nokia smartfon 9 czy też inne modele mogą więc szybko zostać przykryte innymi, bardziej wyczekiwanymi premierami. Czy będziemy zaskoczeni? Czy naprawdę Nokia może opracować telefon lepszy chociażby od Samsunga Galaxy S9 czy Xiaomi Mi 7?

Zobacz także

POLECANE RADIA