Dakota Johnson i Chris Martin: Czy wokalista jest dla niej jak Christian Grey?

Kinga Dereniowska
18.01.2018 22:58
Dakota Johnson

Dakota Johnson (Screen z Instagram.com/Dakota Johnson)

Wszyscy znamy ją jako Anastazji Steele. W filmach z sagi Pięćdziesiąt Twarzy Greya pokazuje praktycznie wszystko. Ale jak się okazuje jest wiele rzeczy, których nie podaje do publicznej wiadomości.

Dakota Johnson – silniejsza z każdym filmem

W najnowszym wydaniu magazynu Allure, aktorka nie tylko znalazła się na okładce, ale udzieliła szczerego wywiadu. Dakota wyznała że jest bardzo wrażliwą osobą oraz jak seria Pięćdziesięciu Twarzy Greya uczyniła ją silniejszą.

Przez to całe doświadczenie, nauczyłam się że mogę odsłonić moje serce i moje emocje i wciąż się chronić. Mogę wciąż być wrażliwa i silna. To ciągły przepływ i odpływ, i walka, i ja wciąż próbuję dowiedzieć się jak te wszystko współistnieje ze mną. Za to jestem wdzięczna.

Rola Anastazji uczyniłą Dakotę międzynarodową gwiazdą. A to, wiąże się z powszechną rozpoznawalnością. Jak przynaje aktorka, życie w blasku fleszy nie jest dla niej łatwe.

Na zewnątrz, jestem otwarta i ciepła. Ale w środku, jestem krwawiącym sercem. Ale kiedy twoje życie jest na widoku i kiedy film, odsłania twoje emocje i twoje ciało, to może być bardzo przerażające.

Nowe oblicze Greya dla Dakoty Johnson ma twarz Chrisa Martina?

Dakota Johnson opowiedziała też o swoim związku. I choć nie wymieniła nazwiska swojego chłopaka wszyscy wiemy, że miała na myśli Chrisa Martina. Jak udaje jej się łączyć granie w filmach i utrzymanie zdrowej relacji z wokalistą Coldplay? Czy jest on jej osobistym Christianem Greyem?

(…) kiedy jestem w projekcie, jestem w nim z konkretnego powodu i jestem powiązana z ludźmi nie bez powodu… To zawsze pewnego rodzaju dziwne małżeństwo z czymś co dzieje się w moim życiu, albo postać ma zawiązek z czymś co się dzieje.

Oczywiście, związek pary nie został oficjalnie potwierdzony, jednak widzieliśmy oboje na wspólnych randkach tyle razy, że przestaliśmy liczyć…

 
Zobacz także

Skomentuj:

Musisz się zalogować, by dodać komentarz. Jeśli nie posiadasz konta zarejestruj się.

Komentarze (1)

  • Gość: Ela

    0

    Za dużo mówi i jak dla mnie głupio...Ostatnie sesje zdjęciowe tragiczne i nienaturalne.zdjęcia promujące 3 część wyczyszczone fotoshopem .Zdjęcia zrobione parze aktorów przez Nono Munoz są prymitywne a Dakota ma na palcu ranę,której akurat nie wyczyścili.Chris Martin puka jak leci a ona zna go 3 miesiące i już są rokującą parą?Dakota,opamiętaj się.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

POLECANE RADIA