Kylie Minogue wraca z nowym albumem. Oto jego zapowiedź

Kinga Dereniowska
18.01.2018 22:04
Okładka nowej płyty 'Golden'?

Okładka nowej płyty 'Golden'? (https://www.facebook.com/pg/kylieminogue/photos/)

Kylie Minogue powraca nie tylko z nowym singlem ale i albumem! Singiel nazywa się "Dancing" a my już nie możemy się doczekać powrotu światowej gwiazdy do rozgłośni radiowych!

Kylie Minogue Dancing – czy pierwszy singiel będzie hitem?

Piosenka "Dancing", która ujrzy światło dzienne jako pierwsza, zwiastuje nadchodzącą płytę Kylie. "Golden", bo tak będzie nazywać się to wydawnictwo, to czternasty krążek w karierze Minogue. To też wielki powrót gwiazdy. Jej ostatnia płyta, z 2016 roku, „Wonderful Christmastim’, zawierała świąteczne utwory. 

W opublikowanym na Instagramie Kylie Minogue filimku, Australijska ikona popu zapewnia, że tworząc nowy muzyczny materiał dała z siebie wszystko.

Obiecałam moim fanom, że włożę moje serce i duszę w to nagranie i pozostałam wierna mojej obietnicy. Udało mi się to zrobić, co było wyzwaniem, przyjemnością i satysfakcją 

Kylie Minogue nowy album – kiedy?

Piosenkarka swój album opisuje, że będzie w bardzo stylu “Kylie” ale kierunek w którym poszła artystycznie może być dla wielu zaskoczeniem.

Premiera singla „Dancing” zaplanowana jest na 19 stycznia. Na album „Golden”, musimy jednak jeszcze trochę poczekać. Premiera odbędzie się 6 kwietnia! Kylie już podzieliła się z fanami tracklistą. Jak będą się nazywać utwory, które znajdą się na płycie  Kylie Minogue „Golden”?

1. ‘Dancing’
2. ‘Stop Me From Falling’
3. ‘Golden’
4. ‘A Lifetime To Repair’
5. ‘Sincerely Yours’
6. ‘One Last Kiss’
7. 'Live A Little’
8. ‘Shelby ’68’
9. ‘Radio On’
10. ‘Love’
11. ‘Raining Glitter’
12. ‘Music’s Too Sad Without You’

Będzie to dwanaście utworów. Płytę otworzy piosenka "Dancing", zarazem też i pierwszy singiel. 

Kylie Minogue Golden będzie zagrożeniem dla Madonny?

Kylie Minogue to nie kwestionowana ikona popu. Jej utwory mają w zwyczaju nieźle mieszać na muzycznym rynku. Nowe piosenki obiecała też inna ikona – Madonna. Czyżby w 2018 roku szykowało nam się starcie największych muzycznych gigantek? Wygląda na to, że ten rok zapowiada się niezwykle obiecująco.

Zobacz także

POLECANE RADIA