Emeli Sandé. Dlaczego koncert artystki w Krakowie został przeniesiony?!

Małgorzata Sawa
18.01.2018 09:45
Emeli Sandé, mat. prasowe

Emeli Sandé, mat. prasowe (Emeli Sandé, mat. prasowe)

Brytyjska wokalistka znana, m.in. z utworu ''Next to Me'', miała wystąpić w Krakowie 23 lutego. Całe wydarzenie miało się odbyć w krakowskiej Tauron Arenie. Jak się okazało, tego dnia artystka nie zaśpiewa na krakowskiej scenie. Co jest powodem tej zmiany?!

To już pewne! Zaplanowany na 23 lutego koncert brytyjskiej wokalistki, Emeli Sande, w Krakowie nie odbędzie się 23 lutego. Artystka wystąpi w Krakowie dzień wcześniej – 22 lutego. Zmieniło się również miejsce wydarzenia, ostatecznie piosenkarka zaśpiewa w Centrum Kongresowym ICE.

Jeśli ktoś kupił już bilet, ale nie będzie mógł uczestniczyć w koncercie w dniu 22 lutego, może go zwrócić w miejscu, gdzie został zakupiony!

Osobom, które już nabyły wejściówki na koncert Emeli Sandé w Tauron Arenie Kraków, zostały przygotowane nowe bilety do ICE Kraków Congress Centre. Ci, którzy zakupili bilety w Empiku, mogą liczyć na to, że zmiana ich wejściówek nastąpi bezpośrednio przed koncertem. Publiczność, która posiada już wejściówki zakupione za pośrednictwem platformy internetowej, otrzyma nowe druki.

 

Organizatorzy wydali już w tej sprawie oświadczenie. Dlaczego doszło do tak istotnych zmian?! Jak się okazało, przeniesienie koncertu wynika z problemów związanych z kwestiami technicznymi.

Nowoczesny i reprezentacyjny obiekt pozwoli na dobry kontakt publiczności z brytyjską wokalistką roku 2017. Artystka zaśpiewa w największej z sal całego kompleksu – Audytoryjnej – która ma doskonałe warunki akustyczne. Mogą być one dopasowywane indywidualnie do potrzeb artystów i rodzaju show, aby każdy koncert był na najwyższym światowym poziomie. Emeli Sandé, która nigdy nie była w Polsce z pewnością pięknie się w niej zaprezentuje - podkreślają organizatorzy.

Emeli Sandé to brytyjska wokalistka oraz laureatka nagrody European Border Breakers Award w 2013 roku. W jednym z wywiadów amerykański raper, Jay-Z, przyznał, że chciałby, by Sandé nagrała piosenkę razem z jego żoną, Beyoncé. W 2016 roku Emeli wydała swój drugi studyjny album zatytułowaną ''Long Live the Angels'', krążek promował utwór ''Hurts''.

 
Zobacz także

POLECANE RADIA