W końcu! Madonna potwierdziła powrót do studia!

Kinga Dereniowska
18.01.2018 08:57
Madonna MDNA SKIN

Madonna MDNA SKIN (instagram.com/madonna)

Na tę wiadomość czekaliśmy trzy lata, bo tyle mija od jej ostatniego albumu Rebel Heart. Mamy nadzieję na hit, a nawet kilka!

Gwiazda chodzące plotki potwierdziła, jak zawsze, w nietypowy sposób. Na jej instagramie pojawiło się zdjęcie jak śpiewa do ogromnego mikrofonu, opatrzone napisem: "świetne uczucie pracować znowu nad nowymi kawałkami"!

Jej ostatnia płyta została wydana w marcu 2015 roku. Szansa, na usłyszenie czternastego albumu w karierze Madonny, jest więc spora.

Niewiele jednak wiadomo o kolejnym muzycznym posunięciu Madonny. Album "Rebel Heart" pokazał jak zgromadziła na jednej płycie autorów najgorętszych hitów rozgłośni radiowych (Diplo, Ariel Rechtshaid czy Avicii). Nowy projekt ma dotykać polityki i być bardziej autentyczny niż jej dwa poprzednie wydawnictwa.

Niejednokrotnie też udowodniła, że ma nosa do najnowszych muzycznych trendów (nierzadko sama je kreując). Od dawna czekamy, aby wokalistka stworzyła hit na miarę Like A Virgin. Myślicie, że jeszcze jest to możliwe? Czy może Madonna powinna odejść na muzyczną emeryturę?

 
Zobacz także

Skomentuj:

Musisz się zalogować, by dodać komentarz. Jeśli nie posiadasz konta zarejestruj się.

Komentarze (1)

  • Gość: Bastek

    0

    Po co to pytanie na końcu?
    Czy po ukończeniu określonego wieku pozostanie już tylko umrzeć?Madonna nadal zawstydza wiele mlodych "gwiazd" niepotrafiących odnaleźć sie w biznesie....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

POLECANE RADIA