Demi Lovato kontra hejterzy

Kinga Dereniowska
18.01.2018 07:17
Demi Lovato

Demi Lovato (https://www.facebook.com/DemiLovato/photos/)

Autorka hitu The Cool for the Summer ostatnio publikuje sporo zdjęć w skąpych kostiumach kąpielowych. Przy publikacji jednego z nich miała spore wątpliwości, ale mimo to zaryzykowała. Czego obawiała się Demi Lovato?

Demi Lovato to jedna z najpiękniejszych młodych gwiazd. Wystarczy tylko obejrzeć gorący teledysk do utworu „Échame La Culpa” nagrany przy współpracy z Luisem Fonsim, aby się o tym przekonać. Ona sama nie jest w pełni świadoma swojego seksapilu. Wokalistka ujawniła, że publikując jedno ze zdjęć czuła się dość niepewnie. Obawiała się negatywnych komentarzy odnośnie swoich… nóg! Ostatecznie jednak zdjęcie znalazło się w sieci.

W rozmowie z Ellen DeGeneres, Demi zwierzyła się ze swoich uczuć. Jej nogi (według Demi), nie wyszły idealnie ale przecież nie może zmienić tego jak wygląda oraz czy ktoś to akceptuje czy też nie.

Zdecydowałam się to zdjęcie wrzucić tak czy inaczej. Pomyślałam: to ja, to jest to kim jestem i kocham moje ciało.

Na szczęście piosenkarka ma sposób na to, aby unikać negatywnej fali trolli. Jak to robi?

Odbieram siłę z negatywnych komentarzy i hejterom poprzez nie słuchanie ich i jeśli takie zobaczę, czuję tylko współczucie dla nich bo kto zostawia takie negatywne komentarze na czyimś profilu w Internecie?

Zgadzacie się z Demi, czy jednak gwiazdy powinny się liczyć z niepochlebnymi komentarzami na swój temat? 

Zobacz także

POLECANE RADIA