Popek spróbuje swoich sił jako tancerz. Raper wystąpi w programie "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami"!

Mateusz Mochnaczewski
17.01.2018 13:10
Popek weźmie udział w kolejnej edycji programu 'Dancing with the Star'. Taniec z gwiazdami'.

Popek weźmie udział w kolejnej edycji programu 'Dancing with the Star'. Taniec z gwiazdami'. (sport.pl/tuba.pl)

Kontrowersyjny raper już nie raz zaskakiwał nas swoimi decyzjami i wygląda na to, że postanowił zrobić to ponownie. Po ostatniej porażce na KSW 41, gdzie jego rywalem był Tomasz Oświeciński, Popek zdecydował się zamienić klatkę, na taneczny parkiet. Od teraz zamiast przeciwnika, artysta będzie miał sprzymierzeńca, a konkretnie partnerkę, którą została Agnieszka Kaczorowska.

Popek kolejnym uczestnikiem tanecznego show „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” 2018

Tego nie podejrzewali nawet najwięksi i najbardziej zagorzali fani „Tańca z gwiazdami”. Słynne show gościło na swoim parkiecie wielu aktorów, muzyków, sportowców i fighterów. Byli już Andrzej Gołota i Krzysztof „Diablo” Włodarczyk, a nawet były strongman i obecny zawodnik MMA, Mariusz Pudzianowski. Teraz do tego zacnego grona, dołączy kolejny wojownik, znany z występów na galach organizowanych przez federację KSW. Paweł Ryszard Mikołajuw, znany szerszej publiczności jako Popek Monster, wystąpi w ósmej edycji programu „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”.

Popek jako celebrycki kameleon

Jak mawiała w „Czterdziestolatku” Irena Kwiatkowska: „Ja jestem kobieta pracująca - żadnej pracy się nie boję”. Parafrazując ten słynny cytat, można śmiało powiedzieć, że Popek jest jej męskim odpowiednikiem - niczego się nie boi i chętnie podejmie się każdego wyzwania. Wszyscy znamy go jako rapera, a ostatnio także zawodnika MMA. Teraz będziemy mieli okazję, zobaczyć zupełnie nowe oblicze jednego z najpopularniejszych polskich celebrytów. No właśnie... Tylko czy aby na pewno takie nowe? Coś mi mówi, że niezupełnie. Zobaczcie zresztą dlaczego!

 
 

Hmmm... Wygląda na to, że Popek jest całkiem niezłym tancerzem i nie potrzebuje dodatkowych lekcji. Czyżby zatem jego udział w „Tańcu z gwiazdami”, miał zupełnie inne podłoże?

Odmieniony Popek liczy na wielki powrót do KSW

Nie da się ukryć, że ostatnia porażka byłego członka Gangu Albanii, była spowodowana brakiem kondycji oraz zbędnymi kilogramami. Na nic zdały się szumne zapowiedzi, bo Popek nie był w stanie pokonać swojego rywala. Mimo dość znacznej przewagi w pierwszej rundzie, w drugiej był już całkowicie wypompowany, stając się łakomym kąskiem dla Tomasza Oświecińskiego. To zapewne właśnie ta przegrana, oczywiście oprócz dużych pieniędzy, stała się powodem, dla którego raper zdecydował się na udział w show „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”. W końcu taniec to świetny sposób, na zrzucenie nadprogramowych kilogramów oraz znaczącą poprawę kondycji, co wcześniej udowodnił już Pudzianowski, któremu udało się stracić ponad 13 kilogramów. Cóż... Najwyraźniej przed powrotem do oktagonu, Popek postanowił w końcu wziąć się za siebie, aby jego następna walka, wyglądała nieco inaczej....

Zobacz także

POLECANE RADIA