Wciąż trwają internetowe aukcje WOŚP. Oto najciekawsze muzyczne propozycje

Sandra Zakrzewska
17.01.2018 03:05
26.finał WOŚP, wystawa w Galerii Plenerowej Łazienek Królewskich

26.finał WOŚP, wystawa w Galerii Plenerowej Łazienek Królewskich (materiały prasowe)

Pomimo że Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zakończyła się w niedziele, wciąż możemy pomagać. Na allegro czeka na nas sporo charytatywnych aukcji. Które z nich najbardziej zainteresują melomanów?

Monika Brodka przygotuje kolację

Jeszcze przez szesnaście dni można licytować sukienkę, w której Doda wystąpiła na ubiegłorocznym festiwalu w Opolu. Mimo konfliktu z  transmitującą niedzielny finał stacją TVN, artystka wciąż wspiera WOŚP. Sukienkę wylicytować można tutaj. Aktualna cena wynosi już ponad 13 000 złotych.  Po wylicytowaniu sukienki można udać się na kolację, którą ugotuje sama Monika Brodka. Na 9 dni przed końcem najwyższa oferta wynosi prawie 1300 złotych. Kolację można licytować tutaj. Za maszynopis "Róbmy swoje" Wojciecha Młynarskiego, przekazany przez Fundację im. Wojciecha Młynarskiego trzeba zapłacić prawie 21 tysięcy złotych.

Ponad 20 tysięcy złotych trzeba obecnie zapłacić za złotą płytę za sprzedaż albumu „DDA”, którą na aukcję wystawił Peja.

Dawid Podsiadło zaprasza do studia

Dawid Podsiadło aktualnie pracuję nad swoim trzecim albumem, w związku z tym do udziału w nagraniu zaprasza zwycięzcę charytatywnej aukcji na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Nie sprecyzowano jeszcze na czym dokładnie polegać będzie rola zwycięzcy, jednak muzyk zapewnia, że wizyta w studiu zostanie uwieczniona, zarejestrowana i opisana w oficjalnej trackliście płyty. Aktualna cena to ponad 6 tysięcy złotych.Licytację można znaleźć tutaj.

Podczas tegorocznej edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy bardzo hojny okazał się Ten Typ Mes, który na aukcję wystawił aż 5 przedmiotów m.in.: jeden z trzech winylowych egzemplarzy testowych najnowszego albumu "AŁA", którego aukcja zakończyła się, a za płytę zapłacono ponad tysiąc złotych. Inne przedmioty wciąż można licytować, a wśród nich: złotą płytę dla Tego Typa Mesa za album "Ezoteryka" Quebonafide oraz złotą płytę za album Pezeta "Radio Pezet". To jeszcze nie wszystko, dzięki licytacji można zdobyć kurtkę koncertową, którą Mes nosił podczas pierwszej trasy ze swoim bandem i szlafrok, w którym raper zagrał część trasy promującej album "Trzeba było zostać dresiarzem". Licytacje znajdziemy tutaj.

Zobacz także

POLECANE RADIA