Michał Szpak w krótkich włosach! Zobacz, jak wyglądał w dzieciństwie

Zofia Nacewska
16.01.2018 13:42
Michał Szpak 'Dont' Poison Your Heart' - zdjęcie promocyjne

Michał Szpak 'Dont' Poison Your Heart' - zdjęcie promocyjne (https://web.facebook.com/szpakmichal/)

Po sylwestrowym występie w Zakopanem i duecie z Marylą Rodowicz trudno się nie zgodzić, że Michał Szpak jest jedną z najbardziej niezwykłych postaci polskiego show biznesu. Zobacz jak wygląd artysty zmienił się od czasu dzieciństwa.

Jak Michał Szpak wyglądał w dzieciństwie?

Wystarczy wpisać w wyszukiwarce frazę „michał szpak youtube”, żeby przekonać jak wielu fanów w całej Polsce i nie tylko, ma piosenkarz. Jego oryginalny styl oraz barwne kreacje zaskakują i wprawiają w zachwyt jego wielbicieli. Mogliśmy obserwować ja sam artysta wizerunkowo również bardzo się zmienił od czasu jego udziału w pierwszej edycji programuX Factor. Nic zatem dziwnego w tym, że jego zdjęcie z dzieciństwa, które zamieścił na swoim Instagramie, tak bardzo kontrastuje z obecnym wizerunkiem artysty.

Fani szeroko komentowali post artysty porównując go między innymi do amerykańskiego aktora i piosenkarza Nicka Jonasa z czasów gry grał jeszcze w zespole Jonas Brothers. Komentujący zdjęcie widzą również w Szpaku Morrisona i młodego Haselhoffa.

Michał Szpak i Marta Gałuszewska oraz ich występ w trakcie „The Voice of Poland 8”

W tracie jesiennego finału „The Voice of Poland” Marta Gałuszewska miała szanse zaśpiewać ze Szpakiem wtedy jego najnowszy singiel, czyli „Dont' Poison Your Heart". Występ trenera i jego podopiecznej okazał się jednym z najbardziej spektakularnych w historii całego programu. Michał Szpak był bardzo dumny z całej pracy Marty w trakcie trwania „The Voice”, a także jej ostatecznego zwycięstwa w 8. edycji programu.

 

Michał Szpak „Don't poison your heart” jako przepustka Polski na Eurowizję 2018?

Michał Szpak i Marta Gałuszewska zrobili furorę w „The Voice of Poland 8”, ale już kilka dni po finale zaczęły krążyć, że singiel może być jego wejściówką na zbliżającą się Eurowizję. W rozmowie z „Vivą” Szpak jednak powiedział:

Nie potrafię odpowiedzieć ci na to pytanie, dlatego, że ja nie podjąłem decyzji, że chciałbym jechać na Eurowizję po raz kolejny. To wszystko jest w jakimś takim zawieszeniu i być może będzie tak, że jeśli poczuję, że numer, z którym startuję, który jest w moich rękach jest tak dobry, że będę miał świadomość tego, że będzie mógł coś zdziałać, że będzie mógł porwać ludzi, to może tak się stanie, że pojadę.

Na razie jednak, nie ma żadnych informacji rzekomych planach Michała Szpaka by wziąć udział w krajowych eliminacjach do 63. Konkursu Piosenki Eurowizji, który odbędzie się w maju w Altice Arena w Lizbonie.

Czy w takim razie Michał Szpak „Don't poison your heart” mają szansę stać się kolejnym wielkim hitem Eurowizji? Na pewno sam utwór robi na razie furorę w sieci, bo gdy w wyszukiwarce wpiszemy "michał szpak youtube" pierwszą propozycją jest właśnie najnowszy singiel artysty.

Zobacz także

POLECANE RADIA