Iron Maiden zagra drugi koncert w Polsce

Sandra Zakrzewska
16.01.2018 00:45
Iron Maiden

Iron Maiden (www.facebook.com/ironmaiden)

W 2018 roku zespół Iron Maiden dwukrotnie zagra koncert w Polsce. Koncerty odbęda się w Krakowie 28 i 27 lipca 2018 roku w TAURON Arenie Kraków. Gościem specjalnym będzie Tremonti, który dołączy do Iron Maiden także we Francji, Włoszech, Szwajcarii, Portugalii, Hiszpanii i Chorwacji.

Pierwotnie muzycy mieli odwiedzić Polskę tylko 27 lipca 2018 roku. Teraz jednak plany zespołu zmieniły się i legenda heavy metalu zagra w Krakowie dwukrotnie, 27 i 28 lipca (piątek, sobota). Będą to jedyne koncerty zespołu zorganizowane na tej trasie w Polsce. Koncerty w ramach trasy "Legacy Of The Beast" odbędą się w Tauron Arenie Kraków. Pomysł na trasę został zainspirowany grą komórkową i komiksem o takiej samej nazwie. Scenografia składać się będzie z wielu różnych, ale powiązanych ze sobą "światów", a lista utworów będzie obejmować najpopularniejsze utwory z lat 80. oraz kilka niespodzianek z późniejszych albumów. Komunikat o drugim terminie występu zamyka harmonogram trasy Iron Maiden w 2018 roku. Bruce Dickinson z kolegami rozpoczną swoją trasę w Estonii w maju.

Nasi fani wiedzą, że mamy ustalony bardzo konkrety cykl tras odkąd Bruce i Adrian powrócili do Iron Maiden na początku XXI wieku - przeplatamy trasy poświęcone nowym albumom z trasami pełnymi historii i hitów. Uwielbiamy pracować w ten sposób z wielu powodów, nie tylko dlatego, że daje to zespołowi możliwość zagrania zarówno nowego materiału, jak i starych, uwielbianych utworów, które chcą usłyszeć fani. Dzięki temu trasy pozostają świeże, nie tylko dla fanów, ale również dla zespołu.Wizerunek tej trasy pełnej Historii/Hitów zdecydowaliśmy się zbudować wokół nazwy Legacy Of The Beast, co dało nam możliwość wykorzystania kreatywnych pomysłów i dobrej zabawy, zwłaszcza z Eddiem! Nie chcę zbyt wiele zdradzać w tym momencie, ale zgodnie z tradycją Iron Maiden pracujemy nad mnóstwem różnych scen i mamy nadzieję, że zapewni to naszym fanom niezapomniane wrażenia, kiedy zobaczą to bardzo specjalne show.

Bilety na koncert w Krakowie trafią do sprzedaży już w piątek, 19 stycznia o 10.00. Członkowie fan clubu zespołu Iron Maiden mogą kupić bilety w ekskluzywnej przedsprzedaży od przyszłej środy.

Przedsprzedaż dla zarejestrowanych użytkowników LiveNation.pl: czwartek, 18 stycznia 10.00 – 22.00.

 
Więcej o:
Zobacz także

POLECANE RADIA