"The Voice Kids" bije rekordy popularności

Zofia Nacewska
16.01.2018 09:00
Jurorzy 'The Voice Kids' - Baron, Edyta Górniak, Tomson i Dawid Kwiatkowski

Jurorzy 'The Voice Kids' - Baron, Edyta Górniak, Tomson i Dawid Kwiatkowski (https://www.instagram.com/thevoicekidstvp/)

Od momentu pojawienia się "The Voice Kids" na antenie TVP2 - 3 tygodnie temu, program stał się telewizyjnym hitem, który w ostatnią sobotę widziało aż 2,5 miliona Polaków. Dzięki tak dużej ilości widzów, temu niezwykłemu talent show dla dzieci udało się trafić do Top 15 najlepiej oglądanych programów zeszłego tygodnia.

Uczestnicy „The Voice Kids” ustawili poprzeczkę naprawdę wysoko

Do programu zgłosiło się kilka tysięcy dzieci z całej Polski. Do tzw. „Przesłuchań w Ciemno” została dopuszczona setka z nich. Zadaniem każdego trenerów miało być wybranie po 15 członków swoich drużyn, jednak ze względu na bardzo wysoki poziom małych artystów producenci zdecydowali się na zmiany w regulaminie. Taka decyzja podjęta podczas trwających nagrań jest ewenementem na skalę światową. Finalnie ustalono, że do drużyn Edyty Górniak, Dawida Kwiatkowskiego oraz Tomsona i Barona trafi aż po 18 uczestników o czym poinformował Michał Majak – producent „The Voice Kids”. Jak powiedzieli trenerzy z Afromental:

Jesteśmy w szoku, że ci młodzi ludzie są tak bardzo uzdolnieni i jest ich aż tak wielu.

24 sekundy zabrało jej obrócenie wszystkich trzech foteli

Zdecydowaną gwiazdą ostatnich, sobotnich odcinków „The Voice Kids” została 12-letnia Roksana Węgiel. Ta niezwykle utalentowana uczestniczka programu pochodzi z Jasła, a wolnym czasie tańczy, uprawia akrobatykę i trenuje judo. W trakcie swojego „Przesłuchania w Ciemno” wykonała przebój Beyonce – „Hello”. W trakcie emocjonującego występu, prowadzący program – Tomasz Kammel musiał podać wzruszonemu tacie Roksany chusteczki.

 

Każdy z trenerów chciał, żeby dziewczynka dołączyła właśnie do jego ekipy. Edyta Górniak zaproponowała młodej wokalistce wspólne zaśpiewanie "Aleją gwiazd" Zdzisławy Sośnickiej. I chyba właśnie to przesądziło o decyzji Roksany, żeby dołączyć do drużyny Edyty. Trenerka powiedziała młodej artystce, że nie sądzi, żeby będąc w jej wieku Beyonce miała tak wspaniały wokal jak ona. Mając ją w drużynie Górniak jest już prawie pewna wygranej swojej drużyny w tej edycji.

Zwycięzca lub zwyciężczyni pierwszej edycji „The Voice Kids” otrzyma możliwość wydania singla przy współpracy z wytwórnią Universal Music Polska. Otrzyma również stypendium wysokości 40 tysięcy złotych, które będzie mógł przeznaczyć na swoją dalszą edukację muzyczną.

Kolejne odcinki „The Voice Kids” będzie można zobaczyć już w najbliższą sobotę na TVP2.

Zobacz także

POLECANE RADIA