"Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" - kto wystąpi w 8. edycji programu?

Zofia Nacewska
16.01.2018 08:00
Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami 6 - Kto wystąpi?

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami 6 - Kto wystąpi? (Mat. prasowe Polsat / Facebook.com)

Już jesienią poprzedniego roku producenci "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" zapowiedzieli, że program wróci do ramówki Polsatu już wiosną 2018 roku. Od tego czasu fani zastanawiali się, którzy polscy celebryci wystąpią w jego kolejnej odsłonie. Wczoraj wypłynęła, jeszcze niepotwierdzona, lista uczestników nowej edycji, do której dotarł magazyn "Party".

Od początku lutego uczestnicy „Tańca z gwiazdami” rozpoczną przygotowania do wyzwań, jakie czekają ich w trakcie kręcenia programu. Jest to gra jak zwykle jest warta świeczki. Nagrodą w niej są Kryształowa Kula oraz 100 tysięcy złotych.

Kogo zobaczymy w kolejnej edycji „Dancing with the Stars”?

Choć opublikowana przez „Party” lista jest jeszcze niepotwierdzona, to na razie znajduje się na niej 10 nazwisk. W gronie typowanych przez magazyn uczestników nowej serii znajdują się między innymi modelka i prywatnie partnerka Kuby WojewódzkiegoRenata Kaczoruk, Angelika Mucha (znana jako "LittleMonster96" i „królowa Snapchata”), jak również trenerka fitness – Katarzyna Dziurska. Na liście znajduje się znany telewidzom z seriali „Prosto w serce i „BrzydUli” aktor – Filip Bobek oraz piosenkarz, autor przeboju „Pomimo burz” – Antek Smykiewicz, który jak sam twierdzi nie jest najlepszym tancerzem.

Do nich najprawdopodobniej dołączą: Martyna Kupczyk (architekt z programu „Nasz nowy dom”), Wiktoria Gąsiewska (młoda aktorka znana przede wszystkim z „Barw szczęścia”), a także para związanych ze sobą prywatnie dziennikarzy - Beata Tadla oraz Jarosław Kret.

Swój udział w programie potwierdził Krzyszof Gojdź - popularny lekarz medycyny estetycznej, znany przede wszystkim z programu "Niezwykłe przypadki medyczne" na TVN Style. We wpisie na swoim Instagramie oświadczył, że jeśli uda mu się wygrać, nagrodę pieniężną przeznaczy na konkretne fundacje i potrzebujące osoby.

Co działo się w poprzedniej serii?

Przypomnijmy, że poprzednią, 7. edycję „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” wygrali Natalia Szroeder i Jan Kliment, którzy do finału dostali się wraz z Iwoną Cichosz i Stefano Terrazzino. Obie pary zmierzyły się ze sobą w finale w trzech tańcach, ale ostatecznie to duet Szroeder-Kliment podbił serca jurorów i widzów z całej Polski.

Zobacz także

POLECANE RADIA