Joanna Krupa promuje kontrowersyjne hasło ''CHWDP" w SNL Polska. O co chodzi znanej modelce?!

Małgorzata Sawa
15.01.2018 14:24
Joanna Krupa biegnie w bikini

Joanna Krupa biegnie w bikini (www.instagram.com/joannakrupa)

Chwalenie się nowym futrem, ciągłe imprezy i skandale - to nie w stylu naszej Joanny. Ona wie, jak w zupełnie inny sposób zwrócić na siebie uwagę, a przy okazji pomóc psiakom ze schroniska. Jak Krupa poradziła sobie w roli gospodarza SNL Polska?!

''Miłość do psów - tak zostałam wychowana'' - tak rozpoczyna Joanna Krupa swój utwór, który zaprezentowała w ostatnią sobotę, w programie SNL Polska. Krupa była pierwszą kobietą w polskiej wersji, która poprowadziła całe show. Gośćmi muzycznymi programu byli Bisz i Radex. W towarzystwie raperów Joanna  postanowiła zaprezentować również swój muzyczny talent. Kawałek ''CHWDP'' w wykonaniu Asi zaskoczył naprawdę wielu widzów... Cała uwaga nie skupiła się wyłącznie na kontrowersyjnym tytule, modelka zaskoczyła świetnym humorem i dobrym pomysłem na pomoc zwierzakom ze schroniska!

Chcę wam dać psa

Joanna Krupa razem z aktorką, Heleną Ganjalyan stworzyła duet J Kru i Hel G. Panie w swojej piosence zachęcają do adopcji czworonogów. Ich kawałek zyskała już naprawdę wielu miłośników. ''Po co kupować? Można adoptować. Łatwiej psa niż faceta wychować, codziennie można to samo gotować'' - śpiewa Krupa w towarzystwie aktorki. Kiedy ktoś ze świata show - biznesu chce spróbować swoich sił w świecie rapu, zazwyczaj kończy się to wielką falą krytyki. Asia zupełnie przełamała ten stereotyp. Jej nowa piosenka zbiera coraz większe grono fanów. Pomogła zwierzakom, a dobra karma do wróciła do niej w komentarzach.

 

O całej akacji modelka opowiedziała w programie śniadaniowym ''Dzień Dobry TVN''. Tego dnia Marcinowi Mellerowi towarzyszyła Agnieszka Szulim. Prezenterka zadała Joannie pytanie, które nie spodobało się wielu widzom...  Agnieszka zapytała Krupę, m.in. o to, czy nie myślała, by się ugryźć w język" mówiąc o życiu prywatnym. Modelka nie dała po sobie poznać, że pytanie w jakikolwiek sposób mogło ją urazić i może być niestosowne. Za to fani Joasi zareagowali dość ostro! W komentarzach na facebookowym profilu programu pojawiło się wiele negatywnych opinii dotyczących prowadzącej ''Dzień Dobry TVN''. Czy pytanie Agnieszki rzeczywiście było aż tak bardzo niestosowne?!

Na jej nieszczęście Joasia ma dystans do siebie i duże poczucie humoru! Tym zdecydowanie wygrała tę rozmowę! - podkreśla fanka Joanny Krupy
@joannakrupa, chętnie kupię taką koszulkę, jest taka możliwość? Popieram akcję w pełni, chętnie się przyłącze! #zmiłościdozwierząt ???? - pisze jedna z komentujących

Joanna Krupa - zawsze gotowa, by pomóc!

Znana modelka już nie raz pokazała, że ma wielkie serce i kocha pomagać zwierzakom. Joanna Krupa jest najstarszą córką Zbigniewa i Jolanty Krupów. Gwiazda jako dziecko wyjechała do Chicago, gdzie osiedliła się z matką i siostrą. Następnie przeprowadzili się do Los Angeles. Jej zdjęcia znalazły się w magazynach tj.: ''Playboy''''GQ'', ''Personal'', ''Inside Sport'', ''Stuff'' oraz ''Steppin Out''. Krupa często angażuje się w pomoc z organizacją People for the Ethical Treatment of Animals.

Joanna Krupa dla PETAJoanna Krupa dla PETA PETA

Wiele razy brała udział w ich kontrowersyjnych akacjach w ramach obrony praw zwierząt. Kilka już razy krytykowała też inne gwiazdy za promowanie noszenia naturalnych futer. W 2015 roku wraz z Robertem Biedroniem, wspierała również adopcje zwierząt ze słupskiego schroniska.

Zobacz także

POLECANE RADIA