Zayn Malik zrobił sobie tatuaż z...

Małgorzata Sawa
15.01.2018 10:55
Zayn Malik dla Versus Versace w obiektywie Gigi Hadid

Zayn Malik dla Versus Versace w obiektywie Gigi Hadid (versace)

Brytyjski muzyk nie przestaje zaskakiwać. Mimo rozpadu One Direction ciągle jest na topie, w życiu prywatnym artysty również nie brakuje szczęścia. Malik spotyka się z Gigi Hadid. Co ostatnio wokalista wytatuował sobie z miłości do pięknej modelki?!

To musi być wielka miłość... Znany brytyjski muzyk, Zayn Malik zrobił sobie tatuaż na cześć swojej ukochanej, Gigi Hadid!

Urocza modelka pochwaliła się już nawet na Instagramie tym, co Zayn dla niej przygotował. Na nagraniu widzimy artystę, który dumnie prezentuje swój tors, z którego oczy uroczej Gigi Hadid spoglądające na nas.

Nowy tatuaż Zayna Malika przedstawia charakterystyczne oczy i brwi pięknej modelki. W komentarzach pod nagraniem nie brakuje komplementów. Fani pary są zachwyceni  nowym tatuażem Zayna. Ostatnio media zastanawiały się nad tym, czy para czasami nie planuje ślubu... Nawet mama znanej modelki, Yolanda Hadid, zdradziła, że bardzo czeka na ten moment. Czy sławna córka spełni marzenie swojej ukochanej rodzicielki?! Czy 2018 roku odbędzie się ślub jednej z najsłynniejszych par show-biznesu?!

Zain Javadd „Zayn” Malik urodził się 12 stycznia 1993 roku w Bradford. W 2010 roku muzyk zgłosił się do programu ''The X Factor''. Jury zaproponowało artyście stworzenie z trójką pozostałych uczestników zespołu, który przyjął nazwę One Direction. Grupa odniosła wielki sukces na rynku muzycznym. Ale 25 marca 2015 roku, Zayn potwierdził, że  odchodzi z zespołu i rozpoczyna solową karierę.

 

Czy uważacie, że tatuaż to dobry dowód miłości?!

Zobacz także

POLECANE RADIA