Jakie rzeczy polscy celebryci przekazali na tegoroczną aukcję WOŚP-u?

Zofia Nacewska
14.01.2018 14:49
Uczestnicy ostatniego sezonu programu 'Azja Express' i felga samochodowa, którą przekazali na licytację WOŚP

Uczestnicy ostatniego sezonu programu 'Azja Express' i felga samochodowa, którą przekazali na licytację WOŚP (http://azjaexpress.tvn.pl/)

Już dziś odbywa się 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku Orkiestra zbiera pieniądze "dla wyrównania szans w leczeniu noworodków". Jak co roku w licytację zaangażowały się znane, polskie gwiazdy. Jakie wartościowe rzeczy zostały w tym roku przekazane?

Wielka Orkiestra modnie i klasą w stylu gwiazd

Dzięki hojności celebrytek WOŚP może spokojnie otwierać salon sukien ślub. Swoją białą suknię na aukcję przekazała między innymi tenisistka Agnieszka Radwańska, jak i Lara Gessler – córka Magdy Gessler. Do nich dołączyła Anna Starmach, która na rzecz Wielkiej Orkiestry przekazała swoją suknię od Very Wang.

Sukienki przekazały również: Dorota „Doda” Rapczewska, której zachwycająca kreacja w grochy królowała podczas Festiwalu w Opolu 2017 oraz Renata Kaczoruk, w której w swojej sukience wystąpiła w reklamówce Playa.

Są też elementy mody męskiej. Podczas tegorocznej aukcji można między innymi licytować kowbojski kapelusz Marcina Prokopa, który kupił w czasie swojej wyprawy do USA.

Marcin Prokop i kapelusz, który przekazał na licytację WOŚPMarcin Prokop i kapelusz, który przekazał na licytację WOŚP Marlena Kuczko

Finał Orkiestry wesprą również uczestnicy znanych programów rozrywkowych

Do akcji dołączyli także uczestnicy popularnego programu TVN-u – Azja Express”. Jako przedmiot do licytacji przekazali podpisaną prze siebie felgę samochodową inspirowaną programem. Ponadto uczestnicy drugiego sezonu „Azja Express”Marta Wierzbicka i Antoni Pawlicki przekazali WÓŚP swoje plecaki, których używali podczas trwania programu. Fani „Agenta - Gwiazdy” też będą zadowoleni. Tomasz Ciachorowski przekazał Wielkiej Orkiestrze słynną „kasę z Argentyny” z trzeciego sezonu programu.

Spędź czas z ulubionymi celebrytami i wesprzyj WOŚP

A jeśli ktoś chciałby pójść na wspólny posiłek ze sławą bądź osobą ze świata polityki, to może spełnić to marzenie jednocześnie wspierając WOŚP. Swoje towarzystwo oferują między innymi: siostry Godlewskie, Katarzyna Lubnauer oraz Łukasz Jakóbiak. Jeśli wolimy coś mniej zobowiązującego, to możemy się wybrać na piwo z Januszem Palikotem. Wylicytować można również tajemniczą kolację, którą specjalnie dla nas wyczaruje duet – Bierdoń i Gessler.

Kolacja dla dwóch osób ugotowana prze Roberta Biedronia i Magdę GesslerKolacja dla dwóch osób ugotowana prze Roberta Biedronia i Magdę Gessler http://charytatywni.allegro.pl/

Na aukcję wystawiona została także 7-dniowa metamorfoza pod okiem Ewy Chodakowskiej, urodowa przemiana dzięki znanemu z programu „Druga twarz” duetowi – Karolinie Gilon i Łukaszowi Urbańskiemu. Licytować można także trening jazdy konnej z Karoliną Ferenstein-Kraśko, kurs tańca z Agustinem Egurrolą, a także warsztaty z gotowania z wirtuozem patelni – Robertem Makłowiczem.


 

 
 

Więcej o:
Zobacz także

POLECANE RADIA