Lana Del Rey zaśpiewała w nowym utworze BORNS

Agnieszka Tritt
13.01.2018 13:22
B?RNS

B?RNS (Sara Feigin Photography)

W piątek 12 stycznia światło dzienne ujrzał nowy album młodego amerykańskiego wokalisty ukrywającego się pod pseudonimem B?RNS. Jeszcze przed premierą krążka "Blue Madonna" do sieci trafił utwór "God Save Our Young Blood" promujący wydawnictwo, w którym oprócz wokalisty usłyszeć można Lanę Del Rey.

25-letni Garrett Borns ukrywający się pod przydomkiem artystycznym BØRNS zyskał międzynarodową popularność po wydaniu debiutanckiego krążka „Dopamine” w 2015 roku. Na albumie tym znalazły się m.in. takie utwory jak dobrze znane „The Emotion” czy „Electric Love”, które zebrało już ponad 22,5 miliona odtworzeń na YouTube. Wydany w piątek krążek Blue Madonna” jest drugim albumem artysty.

 


Polska publiczność mogła usłyszeć BØRNS podczas trasy promującej „Dopamine” 17 sierpnia 2016 roku. Wokalista zagrał koncert w warszawskim klubie Hydrozagadka. Podczas występu artysta wykonał zarówno utwory z debiutanckiego albumu jak i z poprzedzającej go EPki "Candy" z roku 2014. Dodatkowo fani mogli posłuchać coverów prawdziwych klasyków, utworów takich jak "Bennie and the Jets"  Elton'a John'a, "Rebellion (Lies)/ "Heroes" Davida Bowie i "Shoplifters of the World Unite" The Smiths.

 


Za kilka dni artysta rusza w trasę koncertową po Ameryce. Zapowiadane są również koncerty na zagranicznych festiwalach, w tym na Coachella. Europejska trasa nie została jeszcze ogłoszona. Fani Lany Del Rey zaś mogli usłyszeć i zobaczyć ją na żywo podczas zeszłorocznej edycji Kraków Live Festival, gdzie artystka promowała swój ostatni album „Lust for Life”.

Zobacz także

POLECANE RADIA