Nowy utwór Enrique Iglesiasa jest lepszy niż "Despacito"?

Agnieszka Tritt
13.01.2018 09:14
Enrique Iglesias

Enrique Iglesias (www.facebook.com/Enrique/photos)

Tydzień temu pisaliśmy o powrocie Enrique Iglesiasa i jego zapowiedzi nowego utworu "EL BA?O". Dziś możecie go już posłuchać!

Hiszpański muzyk i aktor znany wszystkim m.in. dzięki takim hitom jak „Bailamos”, „Rhythm Divine”, „Hero” czy „Bailando” do współpracy przy nowym utworze zaprosił portorykańskiego muzyka Bad Bunny specjalizującego się w latin trap and reggaeton. Do singla powstał również teledysk, w którym, jak zdążyliśmy się już przyzwyczaić, Enrique występuje w towarzystwie pięknej kobiety.

 


„EL BAÑO” napisany jest w ojczystym języku artysty. Jednak nie zawsze tak było. Enrique Iglesias przez lata swojej kariery zadbał nie tylko o swoich hiszpańskojęzycznych fanów. Od 1999 roku kiedy to ukazał się czwarty studyjny album Iglesiasa pt. „Enrique” artysta umieszcza na swoich krążkach zarówno utwory w języku hiszpańskim jak i w języku angielskim. Dzięki temu mamy takie hity jak Be With You”, „Do You Know?”, „Tonight” czy wspomniane już „Hero”.

 Dzień po udostępnieniu „EL BAÑO” w sieci utwór zebrał już ponad 6 milionów wyświetleń. Dokładnie rok temu swój przebój „Despacito” wypuścił do sieci Luis Fonsi. Po roku może on pochwalić się aż 6,5 miliardem wyświetleń na YouTube!
Czy według Was „EL BAÑO” w ciągu roku jest w stanie pobić lub chociaż dorównać sukcesowi „Despacito”?

Zobacz także

POLECANE RADIA