Ed Sheeran wystapił w nowym teledysku Taylor Swift!

Sandra Zakrzewska
13.01.2018 00:39
Ed Sheeran i Taylor Swift w teledysku do utworu 'End Game'

Ed Sheeran i Taylor Swift w teledysku do utworu 'End Game' (screen z YouTube)

Taylor Swift kontynuuje promocję swojego ostatniego albumu "Reputation". Kolejnym singlem promującym krążek jest utwór "End Game". W teledysku do tej piosenki wystąpił sam Ed Sheeran! Zobaczcie nagranie.

Klip został wyreżyserowany przez Josepha Kahna. Trailer klipu fani mogli obejrzeć już wczoraj w amerykańskim porannym programie “Good Morning America”. Nowy teledysk Taylor Swift to prawdziwa podróż po świecie. Widzimy imprezy w kilku miastach świata - tańce na jachcie w Miami, śpiewanie karaoke w japońskim Tokio czy jazdę dwupiętrowym autobusem po Londynie. W teledysku gościnnie pojawia się również Ed Sheeran oraz raper Future.

 

Taylor Swift i jej "Reputation"

"Reputation" to szósty album studyjny Taylor Swift i kolejny, który w ciągu pierwszego tygodnia trafił do rąk ponad miliona fanów. Wcześniej udało sie tego dokonać za pomocą płyt „Speak Now” z 2010 roku, „Red” z 2012 oraz z „1989” z 2014 roku. Tym samym Amerykanka została pierwszą w historii artystką, której cztery kolejne albumy sprzedały się w nakładzie dla wielu nieosiągalnym ze względu na wszechobecny dostęp do muzyki w internecie. Płyta może poszczycić się również świetnym przyjęciem przez krytyków i fanów artystki. 

Ed Sheeran w Polsce

Najnowsza płyta Eda Sheerana zatytułowana "Divide" to zbiór hitów takich jak : "Castle On the Hill", "Shape Of You" czy "Galway girl". Wszystkie przeboje będziemy mogli usłyszeć na żywo 11 i 12 sierpnia 2018 roku, wtedy właśnie Ed Sheeran pojawi się w Polsce. Artysta zagra na PGE Narodowym w Warszawie. Bilety na oba występy sprzedały się błyskawicznie co świadczy o ogromnym zainteresowaniu.

 
Zobacz także

POLECANE RADIA