Camila Cabello śpiewa nowy singiel. Pobije sukces "Havany"?

Sandra Zakrzewska
12.01.2018 20:46
Camila Cabello podczas występu

Camila Cabello podczas występu (https://www.facebook.com/camilacabello/photos)

Camila Cabello ma powody do radości. Jej utwór "Havana" to międzynarodowy hit, który pomógł artystce zdobyć globalną popularność. Teraz artystka zaprezentowała po raz pierwszy na żywo swój nowy singiel. Czy utwór będzie hitem?

Camila Cabello w programie Jimmy'ego Fallona

Camila Cabello pojawiła się w amerykańskim programie „Tonight Show”, którego gospodarzem jest Jimmy Fallon. Zaśpiewała na żywo utwór „Never Be The Same”, który jest kolejną zapowiedzią jej debiutanckiego albumu "Camila". Na płycie znajdzie się jedenaście premierowych utworów.

Występ Camili Cabello spotkał się entuzjastycznym przyjęciem przez internautów, którzy są zachwyceni umiejętnościami wokalnymi artystki.

 

Camila Cabello z kolejnymi sukcesami

12 stycznia 2018 roku odbyła się premiera nowej płyty Camili Cabello zatytułowanej "Camila". Artystka może świętować kolejny sukces. Album zadebiutował w ponad 100 krajach na 1 miejscu w rankingu iTunes.

Warto przypomnieć, że Camila Cabello tuż przed premierą swojego debiutanckiego albumu dogoniła między innymi Taylor SwiftKaty Perry i Keshę w liczbie tygodni, które jej singiel “Havana” spędził na szczycie notowania światowej listy Billboard.

“Havana” jest najdłużej królującą piosenka wykonywaną przez kobietę od blisko 5 lat. Ostatnią piosenką, która tak długi czas spędziła na szczycie był utwór “I Knew You Were Trouble” Taylor Swift.

Camila Cabello to młoda, amerykańska piosenkarka, która popularność zdobyła występując z grupą Fifth Harmony. Urodziła się w Hawanie, skąd, będąc jeszcze dzieckiem, przeniosła się do Meksyku,a później na Florydę. Prawdziwą furtką do kariery, okazał się dla niej udział w programie telewizyjnym "X-Factor". Kiedy odpadła z programu, jurorzy zaproponowali jej oraz czterem innym uczestniczkom stworzenie zespołu. Dziewczyny się zgodziły i właśnie tak powstała popularna później grupa Fifth Harmony. Jeszcze większą karierę zrobiła jednak występując solo. Jej singiel zatytułowany ''Havana'', przy którym współpracowała z raperem Young'iem Thug'iem, stał się jednym z największych hitów 2017 roku.

 Zobacz także

POLECANE RADIA