Carrefour wprowadza do oferty najlepsze smartfony

Gabriela Polak
12.01.2018 16:43
Hipermarket Carrefour w Bydgoszczy

Hipermarket Carrefour w Bydgoszczy (Fot. Łukasz Antczak / Agencja Gazeta)

Sieć sklepów Carrefour nie zwalnia tempa - po iPhone 6 przyszedł czas na kolejne modele smartfonów z jabłkiem.

Sklep Carrefour jeszcze niedawno posiadał w swojej ofercie odnowionego iPhone'a 6 z pojemnością 16 GB. Wówczas jego cena wynosiła 999 złotych. Teraz zakupić będzie można kolejny, również odnowiony model - iPhone 5S 16 GB.

iPhone 5S jest dostępny już za 899 złotych, czyli o sto złotych taniej od poprzedniego modelu, a także o co najmniej trzysta złotych mniej, niż w sklepach z elektroniką. Cena iPhone'a 5S w sklepach elektronicznych bowiem zaczyna się dopiero od 1199 złotych w górę, dlatego też oferta Carrefour'a jest gratką dla miłośników tych telefonów i osób, które marzą, aby mieć własnego smartfona z logo jabłka.

Niewielka cena iPhone 5S tylko w Carrefour

iPhone 5S, w przeciwieństwie do iPhone'a 6, jest o rok starszy, stąd też jego cena jest mniejsza. Mimo to, posiada on zaktualizowany system operacyjny, iOS 11, a także czterocalową przekątną ekranu. 

iPhone można kupić w złotej wersji kolorystycznej. Przy okazji, telefon posiada czytnik linii papilarnych i inne funkcje, takie jak kompas cyfrowy, organizer, czujnik zbliżeniowy czy automatyczny czujnik oświetlenia w najbliższym otoczeniu.

Nie wolno jednak w tym wszystkim zapominać, że sklep Carrefour oferuje aż dwuletnią gwarancję na zakupiony telefon, podczas gdy niektóre sklepy z elektroniką posiadają zaledwie dwunastomiesięczną ochronę od wszelkich awarii i defektów.

Który iPhone wybrać?

Choć iPhone S5 16 GB jest dostępny za stosunkowo atrakcyjną cenę, to jednak lepiej zakupić telefon iPhone SE 2. Jest to kompaktowy model iPhone'a, za który trzeba zapłacić nieco więcej, niż w przypadku oferowanego przez sklep Carrefour. Mimo to, telefon jest bardziej opłacalny pod względem jakości oraz funkcjonalności.

iPhone SEiPhone SE Apple (fot. apple.com)

Co więcej - iPhone SE 2 jest zdecydowanie nowszym projektem marki Apple, w związku z czym jego zakup zdaje się być znacznie lepszym wyborem w stosunku do jego starszego brata. 

Jeśli ktoś więc zastanawia się nad zakupem iPhone 5S, może również rozważyć propozycję zakupu iPhone'a SE 2.

Zobacz także

POLECANE RADIA