Dawid Kwiatkowski opublikował nowy teledysk. Klip robi furorę w sieci!

Sandra Zakrzewska
12.01.2018 02:10

SZYMON ŹRÓDŁOWSKI

Młody artysta zaprezentował teledysk do utworu "Jesteś". Piosenka jest zapowiedzią jego piątej płyty. Teledysk obejrzano już ponad 300 tysięcy razy w serwisie YouTube.

Utwór „Jesteś” to pierwsza zapowiedź kolejnego, już piątego wydawnictwa muzyka. Jego ostatni album „Countdown” pojawił się pod koniec 2016 roku i dotarł do 4. miejsca najlepiej sprzedających się albumów w Polsce.

„Jesteś” to historia pokazująca, że samotność może dotknąć każdej osoby niezależnie od statusu materialnego i społecznego. To opowieść o emocjach i myślach, które targają umysłem człowieka w sytuacji, gdy orientuje się, że nie ma nikogo obok.
 

Autorem tekstu do piosenki "Jesteś" jest Bartek Caboń i sam Dawid. Bartek to  nauczyciel śpiewu, którego możemy kojarzyć z programu “Hit, Hit, Hurra!”, w którym zasiadał w jury wraz z Hirkiem WronąEdytą Górniak.

Za muzykę odpowiedzialni są: Bartek Caboń, Piotr Konca, Sebastian Piekarek i Dawid Kwiatkowski. Klip wyreżyserował Piotr Balicki.

Dawid Kwiatkowski to wokalista, który karierę rozpoczął w internecie, po czym szturmem zawojował polską scenę muzyczną zyskując setki tysięcy fanów w całej Polsce. Dziś ma na swoim koncie cztery albumy studyjne oraz mnóstwo nagród, w tym prestiżową statuetkę dla najlepszego europejskiego wykonawcy przyznawaną przez MTV.

Więcej o:
Zobacz także

POLECANE RADIA