Kelly Clarkson bije swoje dzieci! Oto jej wytłumaczenie...

Kinga Dereniowska
11.01.2018 15:05
Kelly Clarkson

Kelly Clarkson (https://www.facebook.com/kellyclarkson/photos/)

Kelly Clarkson broni tego, że bije swoje dzieci. Piosenkarka nie czuje się z tym źle i traktuje to jako... formę kary.

Autorka hitu "Because of You" jest matką 3-letniej córeczki Riwer i mającego zaledwie 21 miesięcy synka Remington. Ich ojcem jest Brandon Blackstock, który ma dwoje dzieci z poprzedniego związku. Czy i dla nich Kelly jest koszmarną macochą?

Kelly Clarkson bije dzieci, ale... tylko trochę?

Ale chociaż Kelly Clarkson, jest znaną na całym świecie piosenkarką, ma takie same problemy wychowawcze, jak słuchające jej płyt matki. W wywiadzie w radiu, wokalistka przyznała się, że czasem zdarzy jej się dać klapsa, kiedy Riwer nie chce jej słuchać. Ją rodzice bili i nie wyszła na tym źle...

Nie mam na myśli mocnego jej lania, bardziej chodzi mi tu o klapsa. Moi rodzice dawali mi klapsy i dobrze radzę sobie w życiu oraz nie mam z tym problemów.

Kelly dodała, że jest świadoma że nie wszyscy podzielają jej opinię.

Na szczęście, wielokrotnie wystarcza sama groźba klapsa, aby jej córeczka zaczęła słuchać mamy. Piosenkarka, zdaje sobie sprawę, że w miejscu publicznym, taka "kara", była by źle odebrana przez społeczeństwo.

To jest taka sztuczka, kiedy jesteśmy w miejscu publicznym. Ponieważ ludzie są, wiesz, oni myślą, że to jest złe albo coś. Ale ja uważam, że nie ma nic niewłaściwego w klapsach.

Sposób na relaks Kelly Clarkson? Jak każdej z nas!

Piosenkarka przyznała się też, jak relaksuje się po ciężkim dniu spędzonym z dzieciakami. I nie odbiega to niczym od tego co robi każda z nas.

Oni są wyzwaniem. Wino jest konieczne.

Kelly Clarkson w 2017 roku stała się lepszym człowiekiem?

Wokalistka przyznała też, bardzo wiele się od dzieci... nauczyła. Czego?

Wiem, że to brzmi głupio, ale dzieci uczą cię, jak być lepszym człowiekiem.

Jakie jest Wasze zdanie na temat zachowania Kelly Clarkson? Czy faktycznie, dzięki swojemu potomstwu stała się lepszym człowiekiem? A może tylko usprawiedliwia swoje złe zachowanie?

Zobacz także

POLECANE RADIA