Ricky Martin wyszedł za mąż. Kim jest jego partner?

Kinga Dereniowska
11.01.2018 13:57
Ricky Martin i Jwan Yosef biorą ślub

Ricky Martin i Jwan Yosef biorą ślub (people.com)

Ricky Martin potwierdził krążące od jakiegoś czasu informacje. Latynoski piosenkarz wyszedł za mąż!

Serce Rickiego Martina jest już oficjalnie zajęte. Należy do jego długoletniego partnera Jwana Yosefa. Panowie zaręczyli się w czerwcu 2017 roku. Od tego czasu konsekwentnie zbywali dziennikarzy pytających o datę ślubu. Wygląda na to, że para nie mogła się powstrzymać, aby powiedzieć światu o wielkiej nowinie...

Ricky Martin ślub już był, to kiedy wesele?

I chodź związek pary zyskał status oficjalnego, na wielkie wesele jeszcze musimy poczekać.

Jestem mężem, ale robimy grubą imprezę za kilka miesięcy. Dam znać.

Powiedział autor hitu Livin' La Vida Loca w rozmowie z E! News. Sama "ceremonia", przebiegła bardzo szybko i chyba mało romantycznie. Ricky opowiedział o niej bardzo oszczędnie:

Poprzysięgaliśmy i podpisaliśmy papiery, które trzeba było podpisać.

Ricky Martin i Jwan Yosef - miłość od pierwszego... obrazu?

Piosenkarz, zaczął spotykać się z Yosefem w 2016 roku. Jak przyznał, zakochał się najpierw w jego obrazach...

Jestem kolekcjonerem sztuki, więc szukałem obrazów i zobaczyłem jego prace to oszalałem, ponieważ naprawdę kocham to, co on robi.

Tak o początkach swojej miłości, opowiadał Ricky Martin, w programie Ellen DeGeneres. Było to krótko po tym, jak panowie zamieszkali razem.

Ricky martin mąż i ojciec

Martin oświadczył się swojemu chłopakowi w minionym roku. I jak przyznał, była to najbardziej nerwowa chwila w jego życiu! Nie wszystko jednak poszło zgodnie z planem... Zdenerwowany piosenkarz tak przeżywał oświadczyny, że nie od razu zadał to ważne pytanie:

Uklęknąłem na kolano i miałem ze sobą małe, metalowe pudełko. Miałem tam pierścionek na aksamitnej poduszeczce. Ale zamiast powiedzieć - Wyjdziesz za mnie? - powiedziałem: Mam coś dla Ciebie. - Źle! - Ale on zapytał: Tak? A wtedy ja: Chcę spędzić z Tobą całe życie. On na to: O co pytasz? Odpowiedziałem: Wyjdziesz za mnie? To wszystko.

Ricky Martin wychowuje dziewięcioletnich bliźniaków -  Matteo i Valentino. Podobno panowie myślą o powiększeniu rodziny.

Parze gratulujemy! I oby na weselu nie zabrakło największych hitów piosenkarza. Ciekawe, do jakiego utworu panowie zatańczą swój pierwszy taniec?

 
Więcej o:
Zobacz także

Skomentuj:

Musisz się zalogować, by dodać komentarz. Jeśli nie posiadasz konta zarejestruj się.

Komentarze (2)

  • Gość: Tolerancja

    Oceniono 3 razy -1

    Niech adoptują, napewno będą lepszymi rodzicami niż standarowi tatuś i mamusia, stereotypów obraz rodziny nie znaczy lepszy

  • Gość: Banan

    Oceniono 1 raz -1

    Chore może jeszcze dzieci adoptują

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

POLECANE RADIA