Ed Sheeran utrudnia codzienność jednemu z mężczyzn... Dlaczego znany artysta zmienił jego życie w koszmar?!

Małgorzata Sawa
11.01.2018 11:00
Ed Sheeran na gali Songwriters Hall of Fame w Nowym Jorku, 15 czerwca 2017

Ed Sheeran na gali Songwriters Hall of Fame w Nowym Jorku, 15 czerwca 2017 (Evan Agostini/Invision/AP)

Jedne z pracowników marketu ma wielki problem... Jest ciągle zaczepiany przez innych, ludzie mylą go ze znanym brytyjskim wokalistą, Edem Sheereanem. Czy mężczyźni rzeczywiście wyglądają identycznie?!

Wesley Byrne nigdy nie występował na największych scenach świata, prowadzi normalne życie i jest zwykłym kasjerem w jednym z marketów.  Ale tak wielkiej popularności może mu pozazdrościć wielu znanych artystów. Wszystko za sprawą jego wyglądu, wiele osób twierdzi, że jest uderzająco podobny do Eda Sheerana.

Ed SheeranEd Sheeran Charles Sykes / Charles Sykes/Invision/AP

Na ostatni Comic Con poszedłem w normalnych ubraniach. Zostałem zatrzymany przez 52 osoby, prosili mnie o autografy. To było zabawne! Nie chciałem im tego psuć, więc udawałem, że jestem Edem - wspomina Wesley Byrne.
 


To chyba główny czynnik pozytywny tej całej sytuacji,  zresztą nie bywa już tak przyjemnie... Popularność Byrnea jest tak wielka, że mężczyzna nie może już sobie z nią poradzić... Wielu uparcie uważa, że jest prawdziwym Edem Sheeranem, co utrudnia mu codzienne życie.

Przypadkowy facet kilka lat temu nie chciał mi uwierzyć! Przez 15 minut tłumaczyłem mu, że nie jestem Edem Sheeranem! On mi nie wierzył i chciał, żebym mu zaśpiewał. Moi kumple stali obok i się smiali. Potem wróciłem do domu i wygooglowałem, kto to jest. Przeraziło mnie, gdy zobaczyłem jak wygląda - mówi Wesley.

Dzięki swojej oryginalnej urodzie niepozorny sprzedawca poznał twórczość Sheerana oraz smak sławy. Sobowtór znanego artysty podkreśla, że cała sytuacja jest dla niego naprawdę wielkim problemem. Niestety, jak się okazało, bycie znanym artystą ma swojej blaski i cienie...

 

Czy według Was panowie są bardzo podobni do siebie?!

Zobacz także

POLECANE RADIA