Siostra Miley Cyrus wystąpiła w nowym teledysku. Czy Noah Cyrus zrobi od niej większą karierę?!

Małgorzata Sawa
11.01.2018 09:17
Noah Cyrus 'Again'

Noah Cyrus 'Again' (youtube.com)

Siostra znanej piosenkarki coraz częściej poświęca swój czas na aktywność w świecie muzyki. Noah Cyrus zaprezentowała już dwa single promujące jej debiutancki album. Niedawno One Bit zaprezentował swój nowy klip do kawałka "My Way" z udziałem Noah. Jak tym razem poradziła sobie młodsza Cyrus?!

Rodzina Miley Cyrus jest bardzo muzykalna... Billy Ray Cyrus, Trace Dempsey Cyrus oraz wspomniana już, Noah również tworzą muzykę.

Obecnie, najmłodsza z rodziny muzyków właśnie tworzy materiał na swój debiutanckim albumem. Konkretne szczegóły dotyczące premiery jej płyty nie zostały jeszcze opublikowane. Na współpracę z młodą wokalistką zdecydowali się już: Labrinth oraz Alan Walker. A teraz kompozytorsko - producencki duet, One Bit. Do utworu, w którym zaśpiewała Noah Cyrus, pojawił się właśnie teledysk. Jak siostra Miley wypadła w utworze zatytułowanym ''My Way''?!

 

Ostatnio Noah Cyrus obchodziła swoje 18 urodziny. Sama Miley nie mogła uwierzyć w to, że jej ''maleńka'' siostra ma już tyle lat...

Wszystkiego najlepszego, mojej już nie tak małej siostrzyczce, ale zawsze najmniejszej dla mnie @noahcyrus! Tak bardzo bardzo, bardzo cię kocham ! Nie mogę uwierzyć, że masz 18 lat...

Noah Cyrus to amerykańska piosenkarka oraz aktorka. Urodziła się w 2000 roku, jest córką Leticii Finley i Billy’ego Raya Cyrusa, znanego muzyka country. Noah zadebiutowała już wieku 3 lat jako Gracie Hebert,w sześciu epizodach amerykańskiego serialu telewizyjnego ''Doc''. To młodsza siostra wokalistki oraz aktorki, znanej z serialu ''Hannah Montana'', Miley Cyrus.

 

Miley czy Noah?! Która z sióstr według Was ma większy talent?!

Zobacz także

POLECANE RADIA