Rita Ora i Liam Payne oraz ich utwór "For you" oficjalnie promują "Nowe Oblicze Greya"

Zofia Nacewska
09.01.2018 14:12
'Nowa strona Greya' 2018 - materiał promocyjny

'Nowa strona Greya' 2018 - materiał promocyjny (https://moviesroom.pl/)

Znamy już czołowy utwór promujący "Nowe oblicze Greya". To "For you", który wykonała Rita Ora i Liam Payne. Od trzech lat zbliżające się Walentynki budzą wśród fanów trylogii na podstawie powieści E.L. James bardzo duże emocje. I w tym roku, fani z całego świata z niecierpliwością czekają na premierę ostatniego filmu z serii.

„Nowe oblecze Greya” – premiera nie tylko filmowa, ale też muzyczna

Utrzymany w elektroniczno-synthpopowym klimacie utwór pojawił się na miesiąc przed planowaną premierą filmu, który ma zakończyć historię romansu Anastasii Steele (Dakota Johnson) i Christiana Greya (Jamie Dornan). W filmie to Rita Ora wciela się w rolę siostry Christiana, więc to nie może być przypadek, że to właśnie ona jest jednym z wykonawców piosenki, która promuje finałową część.

 

Soundtracki do filmów o Greyu cieszą się wśród fanów trylogii i nie tylko ogromną popularnością. Dlatego producenci angażują największe gwiazdy muzyki, między innymi: Ellie Goulding, Się, The Weeknd oraz Beyonce. Utworem promującym w zeszłym roku film – Ciemniejsza strona Greya” (2017) był singiel „I don’t Wanna Live Forever” w wykonaniu Zayne’a i Taylor Swift.

 

Z kinowej trylogii pochodzą również takie hity jak: ”Love Me Like You Do”, „Earned It” oraz „Let me love you”.

Nowe oblicze Greya” – jakie jeszcze utwory będą w nowym soundtracku z filmu?

Na oficjalnym Instagramie serii pojawiła się pełna lista wykonawców, których utwory pojawią się w „ostatnim rozdziale” historii Greya i Anastasii. Płytę można kupić w przedsprzedaży od piątku. Wykonawcy, których będziemy mogli na niej posłuchać to między innymi: Sia, Hailee Steinfeld, Jessie J, a także Sabrina Claudio. Pełna lista artystów znajduje się poniżej.

„Nowe oblicze Greya” – premiera coraz bliżej

Już 9 lutego do polskich kin trafi „Nowe oblicze Greya”. Jego reżyserem, podobnie jak w przypadku dwóch pozostałych części jest James Foley. Poza aktorami grającymi główne role kochanków (Dakota Johnson i Jamie Dornan) w filmie będziemy mogli zobaczyć: Erica Johnsona, Eloise Mumford, Luke’a Grimesa oraz Ritę Orę.

Zwiastuny filmu są bardzo emocjonujące. W finałowej części dojdzie między innymi do ślubu Anstasii i Christiana oraz ich podróży poślubnej po Europie. Nie zabraknie również dramatycznych wydarzeń, takich jak wątek strzelaniny i porwania. Produkcja najprawdopodobniej powtórzy sukces drugiej części trylogii („Ciemniejsza strona Greya” (2017)) Jest więc na co czekać.

 
Zobacz także

POLECANE RADIA