Lenny Kravitz ma nową dziewczynę. Jest w wieku jego córki...

Sandra Zakrzewska
09.01.2018 12:08
Lenny Kravitz wystąpił 8 sierpnia w Ergo Arenie

Lenny Kravitz wystąpił 8 sierpnia w Ergo Arenie (RENATA DĄBROWSKA)

Wygląda na to, że Lenny Kravitz nie jest już singlem. Sprawdźmy kim jest piękność, która zawładnęła sercem amerykańskiego muzyka.

 Lenny Kravitz spotyka się z gwiazdą światowych wybiegów, jego wybranka to brazylijska modelka Barbara Fialho. Para została przyłapana przez fotoreporterów w niedzielę 7 stycznia 2018 roku podczas spaceru w Miami na Florydzie.

Lenny Kravitz w poszukiwaniu żony

Brazylijka piękność 17 grudnia 2017 roku świętowała swoje trzydzieste urodziny, dokładnie dzień po dwudziestych dziewiątych urodzinach Zoe – córki muzyka. Zoe Kravitz to małżeństwa piosenkarza z aktorką Lisą Bornet, z którą rozwiódł się w 1993 roku. Wiadomość o nowej miłości jest dość zaskakująca ze względu na fakt, że Lenny Kravitz w ostatnich wywiadach opowiadał, że czeka na kobietę, która zostanie jego żoną.

Byłem naprawdę bardzo, bardzo samotny w ostatnich kilku miesiącach. Chcę to zmienić. Czekam aż spotkam odpowiednią osobę. Czekam na spotkanie bratniej duszy, żony.

Oprócz ślubu z Bornet, na początku XXI wieku Lenny Kravitz był też zaręczony z aktorką Nicole Kidman. Co ciekawe córka Kravitza spotkała się z Nicole na planie serialu „Big Little Lies” i powiedziała kilka miłych słów o aktorce.

Nie widziałam jej długi czas przed Big Little Lies, był jednak okres, w którym w pewny sposób żyliśmy razem. Miałam 13 lat i Nicole zabierała mnie do kina, była bardzo miła dla mnie.

Lenny Kravitz zagra koncert w Polsce

Lenny Kravitz w 2018 roku rusza do Europy na trasę zatytułowaną „Raise Vibration 2018”. 8 czerwca 2018 roku zawita do krakowskiej Tauron Areny. Koncert w Polsce zorganizuje agencja Live Nation. 15 grudnia o 10.00 ruszyła otwarta sprzedaż wejściówek. Ceny biletów wahają się między 223 a 400 złotych. Pakiety VIP na koncert to koszt pomiędzy 950 a 1960 złotych. Podczas wiosennej trasy będziemy mogli usłyszeć nowe utwory, nad którymi Lenny Kravitz obecnie pracuje.

Lenny Kravitz 'Raise Vibration Tour 2018Lenny Kravitz 'Raise Vibration Tour 2018 Mathieu Bitton

Lenny Kravitz to legenda muzyki rockowej. W ciągu ponad 20-letniej kariery wydał 10 albumów. Artysta jest też czterokrotnym laureatem nagrody Grammy. Ostatnia płyta  Lenny'ego Kravitza to wydana w 2014 roku płyta "Strut", którą artysta promował w Polsce podczas koncertu w łódzkiej Atlas Arenie w 2014 roku oraz w 2015 roku w hali Ergo Arena na granicy Gdańska i Sopotu.

Więcej o:
Zobacz także

POLECANE RADIA