Ewan McGregor w jednym przemówieniu podziękował swojej żonie i kochance

Zofia Nacewska
09.01.2018 11:18
Evan McGregor podczas Złotych Globów 2018

Evan McGregor podczas Złotych Globów 2018 (NBC)

Złote Globy 2018, to poza tegorocznymi Oscarami najważniejsze i najbardziej znane wydarzenie filmowo-artystyczne na świecie. Jak co roku nie zabrakło wielu emocji. Jednak jedne największych z ich wzbudziła przemowa Ewana McGregora, który odebrawszy nagrodę dla najlepszy aktora za miniserial serial "Fargo" (2014-), podziękował zarówno swojej żonie, jak i kochance.

Ewan McGregor i fenomen jego małżeństwa z Eve Mavrakis

Związek tej dwójki przez ponad 20 lat stanowił fenomen w świcie show-biznesu. Para była małżeństwem od 1995 r. i wspólnie wychowali czwórkę dzieci. Gdy rozpoczęły się zdjęcia do „Fargo” (2014-) załączyły się pojawiać plotki, że brytyjski aktor ma romans na planie z Mary Elizabeth Winstead („Cloverfield Lane” 2016, „Coś” 2011). Mimo, że nie ma oficjalnych informacji o rozwodzie, to według zagranicznych mediów, Eve Mavrakis nie nosi już obrączki, a para oficjalnie się ze sobą rozstała.

Złote Globy 2018 i przemowa, która wstrząsnęła internetem

Odbierając Złotego Globa dla najlepszego aktora w serialu limitowanym lub filmie telewizyjnym Ewan McGregor („Gwiezdne Wojny I-III” 1999, 2002, 2005, „Helikopter w ogniu” 2001) zaczął swoje przemówienie od podziękowania twórcą serialu, a także żonie, która wspierała go przez 22 lata małżeństwa. Potem aktor wspomniał o swoich kolegach z planu, bez których ja twierdzi nie byłoby ogrywanej przez McGregora w „Fargo” postaci. Następnie podziękował również Mary Elizabeth Winstead.

Zawsze uwielbiałem być aktorem, uwielbiałem spotykać się z aktorami i mam niesamowitych aktorów, z którymi mogę pracować. Nie byłoby Emmita Stussy'ego bez Davida Thewlisa, Micheala Stuhlbarga i Carrie Coon. Nie byłoby Raya bez Mary Elizabeth Winstead.

W internecie zawrzało. Widzowi byli zaskoczeni przemową Brytyjczyka i jej niezręcznością. Wprawdzie Ewan McGregor i Mary Elizabeth Winstead nigdy otwarcie nie potwierdzili tego co ich łączy, ani nie mówili otwarcie o swoim związku, to jednak wszyscy wyczuwają, że ta dwójka coś do siebie czuje.

 

Ewan McGregor i jego dalsze plany

Latem zeszłego roku świat obiegła plotka, że ”Gwiezdne wojny” będą mieć trzeci spin-off i będzie to historia mistrza Jedi – Obi Wana Kenobiego, którego w epizodach I-III grał właśnie brytyjski aktor. W czasie jednego wywiadów podczas Złotych Globów 2018, zapytany o możliwość stworzenia tego filmu, potwierdził swoje zainteresowanie udziałem w takim projekcie. Na razie jednak, jak sam powiedział – trwają luźne rozmowy.

Mimo, że nie ma żadnych oficjalnych informacji, wielu fanów jest pewnych, że wymijające odpowiedzi to tylko zasłona dymna. Dowodem na to ma być zdjęcie, które pojawiło się na profilu fanów Star Wars na Twitterze. Na zdjęciu Ewan McGregor trenuje z Tonym Hortonem, może właśnie do roli Kenobiego? Na jego angaż w filmie ma wskazywać również zapuszczana broda.

Zobacz także

POLECANE RADIA