iPhone X i Samsung Galaxy S9 to przeżytek. Poznajcie DOOGEE V!

Gabriela Polak
08.01.2018 14:40
iPhone X i Samsung Galaxy S9 to przeżytek. Poznajcie DOOGEE V!

iPhone X i Samsung Galaxy S9 to przeżytek. Poznajcie DOOGEE V! (YouTube)

DOOGEE V to - jakby mogło się wydawać - smartfon, który jest połączeniem i iPhone'a X i Samsunga Galaxy S9. Nic dziwnego, jest telefonem, który łudząco przypomina ich potomka.

DOOGEE V jest chińską produkcją, napędzaną przez system Android, którego ostateczna jednak wersja wciąż nie jest znana. O samych specyfikacjach smartfona nie wiadomo zbyt wiele. Jego wyświetlacz mierzy 6,2 cala, a panel telefonu jest bardzo podobny do najnowszego iPhone’a X. Co więcej – telefon ten jest wyposażony w czytnik linii papilarnych na dole ekranu. Oznacza to bowiem krok w przyszłość, gdyż takiej funkcji nie posiadają jeszcze żadne inne modele smartfonów.

 

Tylna obudowa DOOGEE V przypomina smartfona Galaxy S9, podobnie jak i aparat fotograficzny z dwoma, lekko wystającymi, obiektywami. Według niepotwierdzonych informacji, smartfon ma napędzać procesor MediaTek Helio P40, wspomagany przez 6 GB pamięci RAM. Miejsce na dane z kolei wynosi 128 GB, jednak istnieje możliwość rozbudowy z użyciem kart microSD. Według najnowszych informacji, DOOGEE V posiada złącze USB i wejście Mini Jack.

To, co różni DOOGEE V od iPhone’a X i Samsunga Galaxy S9 jest z całą pewnością cena. Podobne, wstępne parametry techniczne są prawie takie same, jednak chiński smartfon ma kosztować około trzystu dolarów.

Zobacz także

POLECANE RADIA