Kacper Ruciński znowu dubbinguje zwierzątka...

Małgorzata Sawa
09.01.2018 09:30
Kacper Ruciński

Kacper Ruciński (Facebook)

Znany stand-uper ponownie w świecie zwierząt. W sieci pojawiło się nowe nagranie, w którym Kacper Ruciński dubbinguje zwierzęta. Co tym razem powiedziały?! Koniecznie sprawdźcie nowe wideo!

Gdyby dziś Noe budował arkę, na którą miałby zabrać przedstawicieli wszystkich gatunków zwierząt, to z pewnością zorganizowałby na niej jakieś miejsce dla ich rzecznika ze świata ludzi. Na pewno na to stanowisko wybrałby Rucińskiego. Kto jak nie on przetłumaczyłby mu to, co do przekazania mają dziś zwierzaki?! Kultowej ekipy z arki dziś między nami nie ma, ale jest za to Michał Leja, który zachęcił Kacpra Rucińskiego do tego, by ponownie przemówił w imieniu zwierząt.

Łapcie niespodziankę i przedsmak tego co się będzie działo na kanale w styczniu - zapowiada Michał Leja
 

Zwierz się!

Czego więc można się nauczyć od zwierzaków ze świata stand-upu?! Czas na prawdziwą naukę muzyki, na wielkie gwiazdy sceny muzycznej! Jak udowadniają zwierzaki, nawet w chórze można zrobić wielką karierę i mieć tysiące fanek. I nawet nie musisz być kultowym królem Julianem. Zwierzaki uczą też, że trzeba mieć końskie zdrowie - dokładnie takie jak promuje Ministerstwo Zdrowia w swoich spotach. Ale samo końskie zdrowie to za mało, tu potrzeby jest jeszcze odpowiednie się odżywiać i gotować niczym Makłowicz. Należy mieć zdolność wtopienia się w tłum jak kameleon oraz odwagę, która pomoże w zerwaniu zakazanych owoców.

YouTubeYouTube YouTube

Od pingwinów z pewnością możesz się nauczyć, jak walczyć o wybrankę serca... A dodatkowo, przypomnisz sobie, jak to było w młodzieńczych latach, gdy hormony biorą górę nad twoim umysłem. Dodatkowo zwierzęta Rucińskiego mają talent prawdziwych szkolnych pedagogów, nauczą cię dobrze liczyć. Oczywiście, są wśród nich też postaci, których lepiej nie naśladować... To osobniki, które nie mają nic do zaoferowania, sępią jedynie na siłę dowody sympatii od fanów, ale to tylko wyjątki! Dla szukających ekspertów od wystroju wnętrz, czeka prawdziwy fachowiec, który potrafi docenić otaczające go piękno. Są też porady dla biorących ślub, m.in. wybór odpowiedniej piosenki na pierwszy taniec.

Czytał Kacper Ruciński...

Kacper Ruciński to jeden z najbardziej znanych polskich stand-uperów. Urodził się w 1984 roku. Pochodzi z Malborka, a obecnie mieszka w Gdańsku. Studiował na Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Występował m.in. w programie ''Stand up. Zabij mnie śmiechem'' oraz ''Tylko dla dorosłych''. W 2017 roku występował ze swoim programem zatytułowanym ''Bóg jest mięsożerny''

Zobacz także

POLECANE RADIA