Bracia Gallagher znowu pokłóceni!

Małgorzata Sawa
08.01.2018 16:36
Liam (z lewej) i Noel Gallagher, fot. AP

Liam (z lewej) i Noel Gallagher, fot. AP (Liam (z lewej) i Noel Gallagher, fot. AP)

Ciąg dalszy rodzinnej kłótni braci Gallagher... Po świątecznym zawieszeniu broni, czas na powrót do braterskiej kłótni w świecie muzyki. Czy artyści jeszcze kiedyś zakopią topór wojenny?! Czy istnieje szansa na pokój w ich rodzinie?!

Liam i Noel Gallagher, byli muzycy zespołu Oasis, od lat nie żyją w przyjacielskich relacjach. Dlaczego kłótnia muzyków trwa w nieskończoność?! Czy ich rodzinny spór ma jeszcze szansę kiedykolwiek się zakończyć?!

Kłótnia w braterskiej atmosferze

Niedawno Noel został zapytany w jednym z wywiadów o twórczość swojego brata, muzyk został poproszony o ocenę tego, co tworzy Liam. Artysta uznał, że nie słuchał jego nowego albumu, ponieważ "nie jest fanem". Nie zapomniał również być przy tym uszczypliwy, dlatego musiał skomentować to w swoim stylu... Muzyk podkreślił, że Liam nie jest autorem piosenek, które znalazły się na jego płycie, więc ten materiał jest bezwartościowy.

Próbuję szybować jak orzeł, a prosicie się mnie o komentowanie bzdur zwykłego gołębia" - mówi Noel.

Uszczypliwe dygresje nie przeszły bez odpowiedzi...Brat Noela zaznaczył również, że to, co osiągnął tylko innym osobom, którzy pomogli mu osiągnięciu obecnej pozycji.

Muszę odnieść się do bzdur, które wychodzą z ust mojego byłego brata. [...] bądź ostrożny. Mówię to z miłością i troską" - podkreślił Liam

Po ostrej wymianie zdań nastała cisza, wszyscy z pewnością myśleli, że to tylko kwestia czasu, kiedy bracia ponownie ''skoczą sobie do gardeł''. Jednak na wszystkich czekało wielkie zaskoczenie... Bracia Gallagher w ostatnie święta Bożego Narodzenia postanowili zakopać wojenny topór.

Chcę życzyć wesołych świąt całemu zespołowi NG [Noela Gallaghera]. To był świetny rok. Dzięki za wszystko, do zobaczenia jutro - napisał Liam.

Jednak rodzinna sielanka nie trwała zbyt długo, a nowy rok w życiu braci Gallagher przyniósł stare konflikty.

O kilka słów za dużo...

Nowy rok, ale  język i relacje między braćmi wciąż ostre. Liam postanowił ponownie odnieść się do wypowiedzi swojego brata .

Wszyscy mają za sobą zespół autorów piosenek, oprócz mnie, Paula Wellera i Johnny'ego Marra. Richard Ashcroft, Our Kid (Liam), aż do Eda Sheerana...'' - odparł Liam na zarzuty swojego brata.

Czy po tej sytuacji jest jeszcze ktoś, kto wierzy w to, że tych dwoje muzyków  kiedyś tak naprawdę szczerze się pogodzi i zapomni o nieistotnych słowach wypowiedzianych na swój temat?!

Oasis  był brytyjskim zespołem rockowym, grupa została założona w 1991 roku, w Manchesterze. Zespół  31 maja 1993 podpisał kontrakt z wytwórnią Creation Records.Ich  debiutancki album zatytułowany ''Definitely Maybe''  został wydany w 1994 roku.

 
Zobacz także

POLECANE RADIA