Nick Jonas spotyka się ze starszą o 30 lat Demi Moore?!

Małgorzata Sawa
08.01.2018 11:16
Nick Jonas

Nick Jonas (Facebook)

W ostatnim czasie amerykańskie media zastanawiają się nad tym, co łączy jednego z braci Jonas i 55-letnią aktorkę. Czy Demi Moore i Nick Jonas mają romans?! Czy w życiu słynnej aktorki jest wreszcie nowy mężczyzna?!

Spotykał się już z Demi Lovato, a teraz wybrał Demi Moore?! Zachodnie media są niemal pewne, że jeden z braci Jonas jest nowym wybrankiem aktorki. Słynna gwiazda jest przecież już znana z romansów z młodszymi partnerami... Demi Moore oraz Ashton Kutcher (który był od niej młodszy o 16 lat) byli małżeństwem przez 8 lat, para rozwiodła się w 2013 roku.

Później Demi spotykała się z Vito Schnabelem, który był od niej młodszy o 24 lata.

Poza tym, Nick Jonas spotykał się już ze starszymi kobietami. Podobno młody muzyk miał romans z 33-letnią piosenkarką, Deltą Goodrem oraz 38-letnią aktorką, Kate Hudson. Czy również tym razem w jego sercu jest o wiele starsza kobieta?! Jak twierdzi RadarOnline, Demi Moore i Nick Jonas spotykają się potajemnie w mieszkaniu znajomego, w Los Angeles. Parę miała poznać ze sobą Rumer Willis, córka aktorki.

Nick Jonas to słynny amerykański muzyk, głównie znany z występów w grupie Jonas Brothers (którą tworzył wraz z braćmi, Kevinem i Joe). Został dostrzeżony jako dziecko przez agenta z Broadwayu. Podczas wizyty z matką u fryzjera został poproszony o występ muzyczny. Dzięki temu zdarzeniu wystąpił m.in. w  musicalu ''Piękna i Bestia''. W 2005 roku wydał swój solowy krążek zatytułowany "Nicholas Jonas". Nick Jonas występował również w serialach i filmach, grał m.in. w ''Camp Rock''. W 2016 roku pojawiła się jego ostatnia płyta zatytułowana ''Last Year Was Complicated''.

 

Czy to możliwe, że jeden z braci Jonas odnalazł wreszcie miłość?!

Zobacz także

POLECANE RADIA