Michał Szpak planuje duet? Z nim?!

Kinga Dereniowska
08.01.2018 08:30
Michał Szpak

Michał Szpak (Agnieszka Sniezko / East News)

Odkąd Michał Szpak świetnie poradził sobie na konkursie Eurowizji, jego dobra passa trwa. Jesienią, jako juror, doprowadził do zwycięstwa uczestniczkę  programu The Voice of Poland. Czyżby na fali swojej popularności chciał pomóc w karierze swojemu koledze?

Święta Bożego Narodzenia Michał Szpak postanowił spędzić na Podkarpaciu. A dokładniej w swoim rodzinnym mieście  - Jaśle. Korzystając z okazji postanowił spotkać się z młodym muzykiem Ralphem Kamińskim, który również stamtąd pochodzi. I też świętował w gronie rodziny i przyjaciół.

 

Ralph ma za sobą wydanie swojego albumu i jest w trakcie swojej trasy koncertowej promującej płytę Morze. Coraz częściej zasila też szregi line-upów najważniejszych polskich festiwali.

Jak widać panowie świetnie czują się w swoim towarzystwie. Obaj na swoich instagramach podzielili się z relacją z tej wizyty! Nie tylko napili się herbaty (bo to herbata, prawda?), ale też nagrali uroczy filmik. Pojawiła się w nim nawet mama Ralpha!

Myślicie, że faktycznie coś jest na rzeczy? Na pewno wspólny projekt Michała Szpaka i Ralpha Kamińskiego to nie będzie coś, obok czego przejdziemy obojętnie. A może Michał dzielił się z Kamińskim wskazówkami i radami? W końcu  Szpak ma już spore doświadczenie w polskim showbiznesie...

 
Zobacz także

Skomentuj:

Musisz się zalogować, by dodać komentarz. Jeśli nie posiadasz konta zarejestruj się.

Komentarze (5)

 • Gość: Daria

  Oceniono 3 razy 3

  Ralph to rodzina Michała Szpaka - kuzyni!

 • Gość: Marlenka

  Oceniono 3 razy 3

  Ralph jest Michała kuzynem, nie kolegą. Ah, ci rzetelni dziennikarze...

 • Gość: Marta

  Oceniono 3 razy 3

  Szanowna redakcjo, tzw." młodszy kolega " jest równolatkiem Michała Szpaka, a właściwie jest starszy o 2 tygodnie.Rzetelność dziennikarska powala.

  Pokaż starsze odpowiedzi (1)

 • Gość: Barbara C.

  Oceniono 2 razy 2

  Języka polska być trudna...błagam - redaktorze przeczytaj początek swojego tekstu i zastanów sie co napisałeś...

 • Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

  POLECANE RADIA