Uważaj! Na schodach tego domu możesz spotkać Selenę Gomez

Kinga Dereniowska
08.01.2018 06:25
Selena Gomez

Selena Gomez (Instagram/selenagomez)

Selena Gomez ostatnio wpadła z wizytą do swojego starego domu w Teksasie, w którym mieszkała jako mała dziewczynka. Tą strasznie słodką chwilą, podzieliła się ze swoimi obserwatorami na Instagramie.

Podczas wizyty w rodzinnym miasteczku Grand Prairie, 25-letnia gwiazda pop, autorka hitu Wolves, postanowiła powspominać czasy, kiedy dorastała. Nostalgia popchnęła ja pod drzwi domu, gdzie żyła kiedyś rodzina Gomez.

Na samych wspomnienia się jednak nie skończyło. Piosenkarka postanowiła nawet zapukać do drzwi. Niestety, akurat nikogo nie było w domu… Niczym niezrażona, Selena Gomez postanowiła uwiecznić ten wzruszający moment. Zrobiła pamiątkowe zdjęcie na schodach prowadzących do mieszkania.

 

Mimo, że jest międzynarodową pop gwiazdą a jej hity lecą w każdym zakątku świata, Gomez nie zapomniała gdzie spędziłą pierwsze kilkanaście lat życia. Zdjęcie opatrzyła uroczym wpisem:

Odwiedzam to miejsce za każdym razem, jak tylko mogę. Jest wiele powodów, dla których moje życie mogło być lepsze niż jest obecnie, ale jestem wdzięczna za głos, który umożliwił zmianę. Nawet wtedy, gdy nie wiem, czy robię dobrze lub faktycznie tego chcę. Kocham Cię Grand Prairie. Dziękuję.

Selena Gozmez przeniosła się z Teksu do Los Angeles w 2007 roku, aby rozwijać swoja karierę piosenkarki i aktorki. Swoją drogą, ciekawe, jak wyglądałoby jej życie gdyby nie zdecydowała się na ten krok?

Zobacz także

POLECANE RADIA