Beyonce, Eminem oraz... Sprawdź, kto jeszcze wystąpi na Coachella 2018!

Małgorzata Sawa
04.01.2018 03:09
Beyoncé i Eminem

Beyoncé i Eminem (materiały prasowe)

Gorąca atmosfera, świetny styl oraz doskonała muzyka. Tegoroczna edycja kalifornijskiego festiwalu zapowiada się naprawę znakomicie. Jakie gwiazdy wystąpią podczas Coachella 2018?!

To będzie niesamowite otwarcie letnich festiwali na całym świecie. Coachella to święto nie tylko muzyki, ale też mody i stylu. Co roku podczas festiwalu uczestnicy tego wydarzenia mają okazję podziwiać występy wielu znanych artystów. W tym roku w gronie headlinerów znaleźli się: Beyonce, Eminem oraz The Weeknd.

Oczywiście  to nie koniec atrakcji! Poza tą słynną trójką wystąpią jeszcze, m.in.: Jessie Ware, Kygo, Vance Joy, War on Drugs oraz Tyler.Organizatorzy Coachella 2018 udostępnili już na swoich kontach pełną listę artystów, którzy pojawią się na festiwalowej scenie w tym roku.

Tegoroczna edycja festiwalu odbędzie się w Stanach Zjednoczonych, w dwa weekendy,13-15 i 20-22 kwietnia. Już 5 stycznia będzie można zakupić karnety na ten słynny, kalifornijski festiwal. Bilety na to wydarzenie są dość drogie...  Najtańsza wejściówka kosztuje około 429 dolarów.

Coachella już od prawie dwudziestu lat odbywa się w w Dolinie Coachella, na Pustyni Colorado. Podczas festiwalu występują artyści reprezentujący różne gatunki muzyczne, m.in.: rock, indie, muzykę elektroniczną oraz hip-hop. Kalifornijska impreza jest jednym z najsłynniejszych oraz dobrze opłacalnych muzycznych wydarzeń w Stanach Zjednoczonych.

Zobacz także

POLECANE RADIA